Hexavakcína - platily jste ji u lékaře?

abinka
2. bře 2008

Čaute maminky,

Zajímalo by mě jestli se od nového roku platí hexivakcína a nebo to je výmysl naší paní Dr.

Moc děkuji za odpovědi. 🙂

janickabez
19. bře 2008

Tak co Abi platila jsi???? 🙂

abinka
autor
29. bře 2008

Nazdar maminy omlouvám se ale zlobil nám net tak se ozývám až teď.Takže o penězích nebyla vůbec žádná zmíňka tak jsem to ani nepřipomínala.Nevím jestli během dovolené na to zapoměla nebo jestli se to k ní doneslo tak se na to vykašlala. 😒

monas
29. bře 2008

Pokud ti to řekla, tak, jak jsi tady psala, tak já bych to tedy chápala jako tak, že opravdu nechtěla peníze, ale že malý dostane prostě očkování, které je opravdu drahé jako "dáreček", nepřipadá mi to tak trapné...Paní Dr. jen asi vychází z toho, že má Váš malý asi zrovna svátek a dostane kvalitní očkování, za které se ještě nedávno platilo jako za nadstandard. Máte kliku, my ještě platily 6000Kč, abychom ji mohli malému dopřát, o 2 měsíce jsme se narodili "špatně" 😉

jitka83
31. bře 2008

Ahoj abinka, to by bylo opravdu zlí, kdyby sis musela povinné očkování platit. Asi ti to opravdu řekla jen proto, že měl malej svátek a od státu dostal dáreček za litřík. Ale lepší by bylo, kdyby ti dali tel litr a očkování k tomu, že. 😀

frog
31. bře 2008

Já bych to teda chápala stejně jako albi,když dr. řekla:....a maminka přinese 1000kč...