Hledám maminku z Kolína, která neočkuje/očkování odkládá

dorinek
11. lis 2012

Hledám maminku z Kolína a okolí, která z různých důvodů nenechá své dítě očkovat, nebo očkování odkládá....Ráda bych se podělila o zkušenosti s pediatry, s hygienou, co na to okolí atd... O očkování nemám valné mínění, očkovat jsem sice nechala, ale s odkladem.... Můj pediatr ze mě ale radost nemá a nejraději bych si našla jiného, ale bojím se, že to bude z bláta do louže 🙄

amabilis
3. pro 2012

Tak jsem zpátky. Čekárna je taková příjemná herna, nemohla jsem tam odsud děti dostat. Sestřička byla příjemná i ve skutečnosti, takže ne jen po telefonu. S panem doktorem jsme si tak nějak příjemně popovídali o tom, kam se to bude asi ubírat a jak si to kdo představujem (některé maminky volí jen alternativu, některé jen léky a některé to kombinují - to budu já, budu kombinovat homeopatika s normálníma lékama). Takže teď se počká ještě na výpisy karet a pak imunologie apod. Tak snad to bude dobré. Jinak byl k dětem milý a pozorný, hezky se na ně usmíval. Já už na tohle nejsem moc zvyklá. On se vůbec po celou dobu usmíval a všechno vysvětlil. Tak uvidíme. Zas z jedné návštěvy nemůžu úplně soudit.

dorinek
autor
4. pro 2012

@amabilis - tak to je dobrý začátek. Hlavně, že je ochotný diskutovat, je milý na děti a nedělá z tebe blbce....
Jsi tady na koníkovi v nějaké diskusi??? Nebo sem chodíš jen tak občas kouknout ??? Máme tu s jednou maminkou uzamčenou diskusi, tak kdyby ses chtěla připojit, tak stačí říct... probíráme očkování, jídlo, školku....taky má dvě děti 3roky a 7 měs....

amabilis
4. pro 2012

@dorinek Fajn, tak já se připojím. Přeci jen tohle jsou docela choulostivá témata, tak abych mohla mluvit otevřeně. Akorát mi řekni, co a jak, já tady jsem sice zaregistrovaná čtyři roky, ale doteď moc nevím, jak to tu chodí, protože navštěvuju sem tam nějakou diskuzi a pár tak nějak pravidelněji.

dorinek
autor
4. pro 2012

@amabilis - přidala jsem tě do diskuse 🙂 Máme dvě - Pokračování ve třech a Recepty ve třech (tam si občas píšem nějaký receptíky a tak, abysme to pak nemusely zpětně hledat v textu.

https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

tak si je dej do oblíbených a šup k nám 😉

misinka1111
26. kvě 2014

Dobrý den, je možné se k Vám připojit?

dorinek
autor
25. srp 2014

@misinka1111 - ahojky - dlouho jsem sem nekoukala, tak jsem nečetla tvůj příspěvek 😅 Máme založenou jinou diskusi, jsme tam jen 3 maminky a většinou probíráme (jak jinak 😀 ) děti. Hodně mluvíme o očkování, jestli tě to ještě zajímá a chceš se přidat, tak písni 😉

misinka1111
30. srp 2014

Ahoj, to by mě moc zajímalo 🙂 Lenka

dostyna
26. zář 2016

@ppapajade Ahoj, můžu se zeptat jak jste dopadla u Mudr. Janurové s očkováním? Já s ní řeším očkování a jsem za místního rebela, dle sestřičky první v obvodě co nechce očkovat dle kalendáře. Neustále by očkovaly a já prvbí hexu posunula až na 8 měsíců.

evaeva123
Autor odpověď smazal
Zobraz
kovalcice
12. lis 2017

Jen se chci zeptat jak se pak resi nakazene dite nemoci, ktera se ockuje a ja nedala očkovat?