Hledám tolerantního lékaře, který nenutí očkovat. Praha

marieelias
12. led 2017

Ahoj holky, je tu nejaka, ktera nenechala sve dite ockovat? Jsem z Prahy a hledam tolerantniho lekare, popripade lekare, ktery vi o skodlivosti ockovani a nedoporucuje ho. Budu rada za konkretni jmena zaslana popripade do zprav. Moc dekuji!!!🙂

normalnimatka
12. led 2017

jen pro info, i když takovýho najdeš, neznamená to, že mu nebudeš podepisovat revers. doktor nikam neočkující rodiče nehlásí...
ale chápu, že chceš asi jen pro info, taky bych radši někoho vyloženě nakloněnýho stejně, než každou prohlídku odmítat "hexičku"...:D

marieelias
autor
12. led 2017

Prave...Nechci se citit provinile a slychavat, ze jsem nezodpovedna matka. Sama mam v okoli nekolik ditek, ktere kvuli vakcine nejsou 100% zdravi a jsme rozhodnuti, ze ockovat nebudeme, ale kdyz mi to zacne pani doktorka vymlouvat, nastvana se zdekuju zpatky domu a budu muset hledat noveho doktora...😅

normalnimatka
12. led 2017

no, však jasně... jako v praze asi někoho seženeš. třeba já sem si říkala, že kdybych šla aspon k pediatroj-homeopatoj, že by měl třeba větší pochopení pro alternativní řešení. ale nakonec jsem doktora sháněla až v porodnici:D resp. manžel obvolával a šli sme prostě tam, co máme blízko domů:D a nakonec v pohodě. doktorce jsem prostě sdělila, že očkovat nebudeme. pokaždý se mě ptá znova, jesi nebudeme, pak jsem jí podepsala ten revers a jako konec. pokud se tě na to bude vyptávat proč, nebo rejpat, tak řekni, že bys šla proti svýmu svědomí, že jsi řpesvědčená, že takhle uděláš pro dítě to nejlepší a konec. je to tvoje rozhodnutí. a naštěstí doktora měnit ještě lze, tak co toho nevyužít žejo:D

jarmy_
12. led 2017

z mé zkušenosti - lepší fakt najít toho, kdo je nakloněn nebo při nejmenším respektuje tebe. my máme pediatra který mi pořád vykládá, jak ve španělsku umřelo díte na záškrt apod nesmysly a hustí do mě neustále. a mě to už nebavííííí. nehledě k tomu, že na každý kožní problém píše kortikoidy a na kašel atb...jenomže mám dvě malé děti, rok od sebe, a čekám třetí, co bude zase o rok, chlap nonstop v práci, doktor jezdí k nám na vesnici takže je to pro mě pořád lepší než dojíždět daleko do města. diagnozu vyslechnu, léčebný postup většinou ignoruju a řeším vše alternativně a bez problémů.