Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Homeopatika při očkování, máte zkušenost?

martasek84
7. led 2014

Mám dotaz ohledně homeopatik ke zmírnění nežádoucích účinků očkování (thuya apod.) Máte s nimi některá zkušenost? Pokud ano, jaké doporučujete podání? čeká nás hexa a pravenar13. díky

homeopathy
7. led 2014

@martasek84 Dobrý večer, homeopatika před očkováním nejsou vhodná. Nikdy nevíte, jaké další reakce jimi ještě před očkováním u dítěte spustíte a tím mu jen nepřitížíte. Jedině po očkování a to buď jako lék pro řešení případných nežádoucích účinků po očkování, které mohou nastat nebo jako lék na vyčištění organismu po očkování, což se provádí s týdenním odstupem od očkování. Dále se snažte dodržovat tyto pravidla, jež ochrání Vaše dítě:
- Respektujte nedonošenost, okolnosti těhotenství a porodu.
- Neočkujte v novorozeneckém věku.
- Přečtete si příbalový leták vakcíny a diskutujete o něm s pediatrem.
- Dítě by mělo být v době očkování v NAPROSTÉM pořádku (minimální měsíční odstup od nemoci, přičemž kontraindikací je i nemoc v rodině).
- Respektujte zátěžové situace (stěhování, narození sourozence, rodinné problémy atp.).
- Odložte očkování nejméně do 6. měsíce věku.
- Zajistěte, aby mělo dítě před očkováním dostatek Vitamínu C, Vitamínu D a Omega-3 nenasycených mastných kyselin v triglyceridové formě, tedy ve formě přírodního rybího tuku (pozor - převážná většina produktů na trhu obsahuje Omega-3 v esterifikované formě, což jsou nepřirozené ethyl estery, polysyntetické formy Omega-3 mastných kyselin, chemicky méně stabilní, kdy molekuly mastných kyselin jsou vázány na etylalkohol. Svým vzhledem a vlastnosti se podobají k nerozeznání od běžných tuků, ale přirozeně se v potravinách nikde nevyskytují a naše tělo nemá vyvinuté mechanismy pro jejich bezproblémový metabolismus, což znamená, že organismus spíše zatěžují). Podáváním výše uvedených vitamínů a tuků však snižujete imunitní odpověď na vakcínu. Není možné nechat plně rozvinout imunitní reakci a současně omezit nežádoucí účinky. Musíte si tedy vybrat, čeho se více bojíte...
- Vakcíny nekombinujte!!!
- Odstup mezi vakcínami rozšiřte na dva měsíce.
- Reakci po vakcíně nepotlačujte chemickými léky, zejména ne paracetamolem. Když už budete muset nějaký podat, podejte ibuprofen.
- Na reakci použijte homeopatický lék doporučený homeopatem (nikterak lékařem-homeopatem bez homeopatického vzdělání).
- Po očkování použijte homeopatický lék pro vyčištění organismu.
- Každou neobvyklou reakci si zaznamenejte a trvejte na zápisu do dokumentace a eventuálně na hlášení na SÚKL.
- V případě chronického zhoršení zdravotního stavu nedávejte souhlas s dalším očkováním a žádejte patřičné vyšetření a léčbu.
- Pokud mělo dítě patologickou reakci na vakcínu, pak i jeho sourozenci by měli mít nárok na individuální přístup.

martasek84
autor
8. led 2014

@homeopathy děkuji za vyčerpávající odpověď!

alka2015
10. únor 2015

díky za tento popis k tématu. Chci se zeptat zda by mi někdo nedoporučil Homeopata Teplice ? Most ? Ústí ?

Sem začni psát odpověď...

Odešli