Horečka po očkování. Jak dlouho trvá po očkování?

mrsblack
5. lis 2011

Jak dlouho můžu horečku či zvýšenou teplotu přisuzovat očkování? Do kdy by to mělo odeznít? Byli jsme na třetím Prevenaru a malej má poprvé reakci na očkování, v noci teplota 40, po čípkách klesla na 38-38,5. Jak dlouho může to očkování teplotu zvyšovat a kdy už by to mohlo být něco jiného (nachlazení nebo tak). Zatím nemá žádné jiné projevy jako rýma, kašel. Díky.

brisalek
5. lis 2011

nam vzdy trvala teplota jen jeden vecr.Dopoledne mezi 10-11 mela vzdy ockovani, vecer uz mela zvysenou a v noci pres 39,ale po cipkach klesla a druhy den uz mela jen zvysenou tak 37,5...Odpoledne a vecer pak uz nic.

ffiinnkkaa
5. lis 2011

Konkrétně u nás (o ostatních to je individuální) pokud se horečka neobjevila večer pak už vůbec. A když už jsme horečku měli tak vždy trvala max. jeden den.

romcovaklarka
5. lis 2011

Jednou jsme měli ten den večer lehkou zvýšenou a ráno ok, podruhé také ten den večer horečka a měl horečku dva dny. Oboje po Hexe.

arianka
5. lis 2011

Naše pediatrička říká, že horečka po očkování je max. 2 dny, pak už by neměla být.

simon1
5. lis 2011

u nás horečka vždy po každém očkování a trvá 2dny a třetí den už jen lehce zvýšená teplota,4.den bez teplot.

coxa
7. lis 2011

Když už nějaká reakce byla, tak max. 2 dny.
Akorát po priorixu to teda bylo jiné kafe.... 😖

minnie77
24. dub 2012

Syn měl jednou nebo dvakrát reakci na očkování a to horečku, dala jsem mu nurofen po 2 dny a pak to odeznělo. Myslím si, že teda tak max. 2 dny, více né, pak už by mohlo jít o nějako virozu např. Určitě zavolej pediatričce, pokud to bude pokračovat.

adrianav
24. dub 2012

taky jsme měli teplotu,ale vždy šla srazit aspoň na chvíli...pokud by nešla srazit,tak bych šla určitě k doktorovi

zuzanaa2
27. dub 2012

syn mel furt horecku po ockovani, dala jsem mu Nurofen a bylo po vsem.

monika6e
26. srp 2012

Zajímavé informace o očkování + veškeré potřebné odkazy, které se vám můžou hodit: www.stopockovani.estranky.cz

stula007
21. říj 2012

Ahoj, pro maminky, ktere jeste nejsou rozhodnute, zda a jake ockovani, pripadne otazky vyzivy deti, muzu doporucit prednasky, ktere se budou konat 10.11.2012 v brne. Informace najdete na webu www.zdravedetinase.webnode.cz
Petra

sirina2
10. dub 2013

Mně doktorka řekla, že by reakce mohly být ještě 3 dny po očkování... Dala
mimču hexu a synflorix najednou... Nám vyskočila teplota jen první
noc a srazil to nurofen - naštěstí mě doktorka upozornila, ať ho koupím...
a dám případně po šesti hodinách. A večer jsem dala, v noci ještě jednou a
ráno už dobrý.

kajanka1
10. dub 2013

Nám taky doktorka říkala, že může být až tři dny po očkování.

jennyska
17. zář 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Očkování dětí a protože Vy s ním máte už nějaké zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/ockovani-deti ? 😉

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě prochází očkovacím obdobím se svými dětmi a nebo je teprve čeká, popř. se rozhodují mezi různými vakcínami, povinnými a nepovinnými atd. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

radimek123
26. čer 2017

Ahoj maminky,chtela bych se zeptat zda je mozne aby mela dcerka 5m po ockovani dnes jiz ctvrty den teploty , prvni den mela 38 a od te doby pres den max 37.7 a nebo uplne bez teplot porad ji to lita.Dostala hexa a prevenar naraz.dekuju

wendyv
14. říj 2017

@radimek123 taky to teď máme už 3 den a stale 38 teplotu, tak snad to je z očkování ...