Jak děti reagovaly na 2. dávku vakcíny proti spalničkám?

iloha
18. srp 2009

Ahoj maminky, 🙂 chtěla bych vědět, zda-li vaši prckové měli reakci i na 2. dávku výše zmíněné vakcíny. Pokud ano, tak na co se můžu těšit. U nás 1. dávka vyvolala lehkou asi 2denní rýmu a kašel, horečky 38, průjem a malá byla děsně protivná jak ve dne tak v noci. Po té jsme měly přes půl roku salmonelozu a pak hned zánět středního ouška a průdušek. Terezka byla hodně oslabená, takže jdeme až více jak po roce. 😉

iloha
autor
19. srp 2009

tak asi jste žádná reakci neměla 😉

sisstin
19. srp 2009

iloha: na druhou dávku jsme neměli naštěstí vůbec nic 😉 na tu první jo 😉

iloha
autor
20. srp 2009

díky sisstin....tak snad to proběhne dobře, máme pokračovat v plavání, takže výpadek by se nám nehodil 😉

krista
16. únor 2010

Ahojky,
nemá nikdo žádné nové zkušenosti? Jdeme s dcerou ve čtvrtek na druhou dávku, první reakce byla otřesná, teploty, protivná... trvalo to hooodně dlouho a rozházelo nám to spaní pomalu na půl roku 😖

dvojka
16. únor 2010

Krista-to mi ani neříkej 😒 ☹

krista
16. únor 2010

Dvojka proč? 😅 u té první jsem to četla docela často no ☹ spíš aby se to neopakovalo, jinak mě odvezou 😅

dvojka
16. únor 2010

nás to teprve čeká,tak proto ten úlek...Vy máte triviac?

iloha
autor
16. únor 2010

Holky, u nás druhá dávka proběhla vcelku hladce, jen rýma.
Pravda, že jsme přesně v odbobí očkování začali 2x v týdnu navštěvovat na tři hodiny miniškolku a od té doby nás rýma a kašel trápí snad neustále. Dokonce jsme jednou vyfasovaly i atb, ale výrazná změna nebyla.
Teď pro změnu jsme prodělaly rotavirovou infekci a zároveň chytly pneumokoka do nosu. Takže nic moc, ale už je to docela v pohodě 😉
Tak držím pěsti, ať vám po očkování nic není.

krista
16. únor 2010

Iloha tak jsem ráda, že to bylo "jen" s rýmou, i když u tý dokáže být naše Kristý taky pekelně nepříjemná 🤐 no uvidíme, přihodím zkušenost tak do 14ti dní 😉

Dvojka měli jsme Priorix, počítám že ho budeme mít i teď 😉

agness02
16. únor 2010

ahojky, my máme přesně týden po 2. dávce a zatím ťuk ťuk v pohodě
po první dávce měl D. teploty 38 - 39 a pak se celej příšerně osypal po celým těle, možná to bylo i teplem,nebo nevím, 1. dávku jsme měli v červenci...teď ho cpu homeopatikama, což jsem teda dávala i minule...tak nějak doufám, že si tou horší reakcí vytvořil protilátky a už se s tím popere líp 😅
jo a měli jsme priorix...

helcenka
17. únor 2010

u nás vůbec žádná reakce 😀