Jaké byly vaše reakce na očkování Priorix?

radka.k
9. čer 2011

MUDr. mi řekla, že reakce přijde mezi 4.-14.dnem. Oba kluci byli hned od druhého dne hodně plačtiví a mazliví, nemůžu se vzdálit, jinak řev. Ale zatím bez teplot (dnes 4.den po očkování). Jak to probíhalo u vás? Zajímá mě to hlavně z toho důvodu, že bych za týden měla odjet na dva dny a bude hlídat babička, tak jestli cestu nemám raději odložit...

benjik
9. čer 2011

U nás reakce byla po týdnu,malá mrzutá,protivná.nedalo se s ní vydržet.Trvalo to asi týden.

dejna02
9. čer 2011

U nás reakce nebyla vůbec žádná 🙂

hojda
9. čer 2011

Je tu celá diskuze na toto téma. Jinak máme zrova za sebou druhou dávku, tak doufám, že to bude klidnější než první. Náš i sousedčina holčika se začali v noci budi s křikem i když předtím prospali celou noc...takové noční děsy... 😝

eriska
9. čer 2011

My byli předevčírem poprvé, a jak píšeš, jsme protivní, mrzutí, ale zatím nic víc..mně dr. říkala, že reakce nastává 5. - 12. den a to vysoké teploty + vyrážka..doufám, že se nám oboje vyhne

gabka32
5. črc 2011

u nás už máme naočkováno 3x, vždy zároven s hexou a naprosto v klidu, ani teplota, nic... 😉

miskadis
6. črc 2011

U nás bylo taky očkování zároveň s hexavakcínou a úplně v pohodě - naštěstí🙂

mirisek81
6. črc 2011

U nás už proběhla všechna očkování a vždy byly spolu s hexavakcínou. U každého očkování prcek dostal teploty do druhého dne. Také místo vpichu měl červené a nateklé.

palma111
5. pro 2011

dneska je to šestý den, od včera máme teploty skoro 39 ☹ snad ho to brzo přejde a nepřijde nic horšího

jmisa
5. pro 2011

U nás žádné, snad jen protivnost, ale já syna prvně nechala očkovat až v 28 měsících.

jaa
5. pro 2011

Tak já dávala Priorix Tetra placenou mrtvou vakcínu.Dávala jsem ten nejzašší termín,co vůbec šel a to samé i přeočkování..A,reakce????Vůbec žádná...Naopak po Hexe 40tky..Tak ta polsední šla také,co nejdéle to šlo a reakce nulová...Nemají vyvinutý pořádně imun.systém.takže to chce dávat očko,co nejdéle to jde.. 😉 A,rozhodně vám kvalitní dětský lékař nedoporučí očkovat dítě hned dvěma najednou.Pokud ano,je to cvok a jde mu jen o to,aby jste tam nechodili dvakrát a nezdržovali ho... ☹ Stačí si o očku přečíst ref.ze svět.zdr.laboratoří...Oni to snad vůbec nečtou a zbytečně riskují zdraví dětí..naše Dr nikdy nedá dvě najednou a dítě musí být min.14 DNÍ ABSOLUTNĚ ZDRAVÉÉÉÉÉ.!!!!

mandelinka1
7. pro 2011

Co je to "placená mrtvá vakcína"? a kdy je nejzašší termín? momentálně mám s doktorem domluveno, že bych malou očkovala ve 2 letech.....ale raději bych neočkovala vůbec? je tu někdo, kdo s tím má zkušenost? jak jste se s doktorem dohodli?

kaajina
30. říj 2013

Priorix a hexavakcinou najednou?! Paneboze, to budte radi, ze jste nemeli reakce... mandelinka1, my mame zatim odlozeno. Podepsali jsme reverz, ze musime do peti let naockovat. Zatim nejsem rozhodla, kvuli skolce asi necham naockovat kolem 2,5 - 3 let...

klaire22
30. říj 2013

u nás reakce téměř žádná, max. mi víc spinkala a byla mazlivější. Ale nic horšího jsem fakt nezpozorovala.

nicolinas
3. pro 2013

My byly dneska a pan doktor říkal, že reakce by neměla být žádná 😅 tak uvidíme 😉. Snad bude mít pravdu.

jihajiha
15. led 2014

No u nás hned první noc zvracel (ale to jsme chytli všichni střevní chřipku, takže to asi z očkování nebylo), pak měl asi za týden průjem - i v noci a to si myslí, že souvisí s tím očkování. A má osypanou pusinku, tak snad už to bude lepší....

mariepoppins
6. říj 2014

U nás po prvním dni rýmička, která se po neklidné noci změnila během 16 hodin v akutní zánět průdušek. Na pohotovosti mi řekli, že nic takového ještě neviděli, ale moje dr. říká, že to nemůže být z očkování. Syn šel na očkování zdráv, ale mohl být oslabený, asi týden před tím měl rýmu s pokašláváním.

majkyna094
12. pro 2015

Ahoj tak my jsme byly na Priorixu před necelíma dvěma týdny a dnes ve 3 ráno jsme měly 39,4 a dnes ráno 38,4 pomalinku se to snižuje jen by mě zajímalo jestly můžeme na menší procházku .

petzy
12. pro 2015

Pokud bude mít přes 38, ven bych nešla

palomina8
30. led 2017

Holky...diskuze je stará.Ale máme jít zitra na první Priorix,doktorka mi ukecala.Porad jsem odkladala,máme teď 23 mesicu.Ale teď jsem zase trochu na vazkach :-/ prý kdyz nenaockuju,tak mi na ty zardenky atd,muže malá umřít :-/ ale ja proste asi dam na svůj pocit a zitra podepíšu,ze očkovat ne...nebo myslíte,ze mam?? Z těch reakci co bylo v telce mam fakt úplně hrůzu... ☹

kajalka
30. led 2017

@palomina8 V době chřipkových epidemií bych neočkovala ani omylem. Rozhodně se řiď vlastní intuicí. Pro klid duše se můžeš podívat na výskyt a průběh jednotlivých chorob. Líbí se tyto články: http://www.vitalia.cz/clanky/k-ockovani-proti-z...

palomina8
30. led 2017

@kajalka
Moc děkuju za článek...po přečtení článku o zardenkach a pak spalnickach a priusnicich jsem teda ani u jedné nemoci co obsahuje Priorix nenašla,ze by se na ni umíralo....takže fakt teda nechápu...ze doktorka mi takhle straší.Takze zitra neockuji a moc dekuji