Jaké máte zkušenosti s reakcemi po očkování Prevenarem13?

Malý se mi vůbec nelíbí, očkování proběhlo před týdnem a on už 3dny moc nejí, víc pije (ale moc nečůrá... :-| ), vůbec nespí....prý by měl být průběh lepší než u hexa, ale u nás je to naopak, díky.
vespinka
11. lis 2013
Moje malinká dostala už dvě dávky, a proběhlo to bez problémů, jen jednou měla druhý den trošku teplotku, ale to bylo možná i Hexou- dostala zároveň. Asi ti neporadím, ale každé dítko je jiné a snáší ta očkování opravdu různě. Určitě bych se poradila s MUDr., co na to říká, jestli by ti něco doporučila.
hudala
11. lis 2013
My ho máme za sebou a neměli jsme žádný problém. Malá to snášela velmi dobře. A souhlasím s tím, že nejlepší by bylo poradit se s doktorkou.
dadushe
11. lis 2013
U nás jsme dávali nastřídačku s hexou po měsíci...jeden měsíc hexa, druhý todle...Společně bych to nedávala a po 14 dnech je to málo :-p Reakce žádné...🙂
klaire22
11. lis 2013
máme za sebou taky dvě dávky a pokaždé bez jakéhokoliv průběhu. Každé dítko je prostě jiné a má i jiné reakce 🙂 Ale určitě se do 10 dne po očku srovná, doktorka nám vždy říká, že 7-10 den po očku můžou být reakce.
pejtho
11. lis 2013
U první dcery všechny dávky bez reakce. Druhá dcera byla dva dny taková ukňouraná, trošku teplotka. Ale zatím u poslední dávky se nám po očkování rozjela akutní bronchitida. Nespustilo to očkování, ale malá už v sobě měla nějaký virus - obyč. rýma a kašel, ale tělo oslabené očkování to tak nezchroustlo a přerostlo to v týdenní pobyt v nemocnici.
Ale to se prostě úplně ovlivnit nedá...
granta
10. pro 2013
U obou synů bez reakce, u mladšího máme druhou dávku, tak klepu...

Začni psát odpověď...

Odešli