Jaké máte zkušenosti s reakcemi po očkování Prevenarem13?

jarka_misa
11. lis 2013

Malý se mi vůbec nelíbí, očkování proběhlo před týdnem a on už 3dny moc nejí, víc pije (ale moc nečůrá... 😒 ), vůbec nespí....prý by měl být průběh lepší než u hexa, ale u nás je to naopak, díky.

vespinka
11. lis 2013

Moje malinká dostala už dvě dávky, a proběhlo to bez problémů, jen jednou měla druhý den trošku teplotku, ale to bylo možná i Hexou- dostala zároveň. Asi ti neporadím, ale každé dítko je jiné a snáší ta očkování opravdu různě. Určitě bych se poradila s MUDr., co na to říká, jestli by ti něco doporučila.

hudala
11. lis 2013

My ho máme za sebou a neměli jsme žádný problém. Malá to snášela velmi dobře. A souhlasím s tím, že nejlepší by bylo poradit se s doktorkou.

dadushe
11. lis 2013

U nás jsme dávali nastřídačku s hexou po měsíci...jeden měsíc hexa, druhý todle...Společně bych to nedávala a po 14 dnech je to málo 😝 Reakce žádné...🙂

klaire22
11. lis 2013

máme za sebou taky dvě dávky a pokaždé bez jakéhokoliv průběhu. Každé dítko je prostě jiné a má i jiné reakce 🙂 Ale určitě se do 10 dne po očku srovná, doktorka nám vždy říká, že 7-10 den po očku můžou být reakce.

pejtho
11. lis 2013

U první dcery všechny dávky bez reakce. Druhá dcera byla dva dny taková ukňouraná, trošku teplotka. Ale zatím u poslední dávky se nám po očkování rozjela akutní bronchitida. Nespustilo to očkování, ale malá už v sobě měla nějaký virus - obyč. rýma a kašel, ale tělo oslabené očkování to tak nezchroustlo a přerostlo to v týdenní pobyt v nemocnici.
Ale to se prostě úplně ovlivnit nedá...

granta
10. pro 2013

U obou synů bez reakce, u mladšího máme druhou dávku, tak klepu...