Jakou jste měli reakci na první hexavakcínu?

lilithka
26. srp 2012

zítra jdeme na první hexu a moc se toho bojím. Dcera neměla reakce na žádné očkování, tak nevím, co může čekat.

lucinka_jirackova
4. pro 2012

první den byl protivnej, ale jinak žádné reakce 🙂

medulen
24. zář 2013

Tak 1. hexa nic, 2hexa - horečky 39 - 2 den :(

kaddu
8. led 2016

Vedlejsi ucinky co se muzou ocekavat jsou vypsane v pribalovem letaku vyrobce. To je ten co doktori nikdy nectou a rodice o nem nevedi.

petulemickova
8. led 2016

Prvni zadna a u druhe teploty. U prvni jsem dala homeopetika u druhe ne. Treti zatim nemame ale urcite dam homeopatika

bonulinka
5. kvě 2016

Syn byl očkovaný ve věku 6 měsíců a jeden týden první dávkou Infanrix hexa ( v té době plně kojený ). Změna chování žádná, zvýšená teplota. Další přeočkování má být v jeho 8 měsících.

micaella23
5. kvě 2016

Skoro nic, hexa byla zaroven se synflorixem, zbytek dne prospala, uplne poprve mela trosku teplotu ale to bylo asi tim placem z injekci, protoze po uklidneni uz klesla. Uz ma vsechny za sebou a pohoda, doktorka me se vsim obeznamila co muze nastat a co delat

andy80
5. kvě 2016

Já koukám, že některé maminky ani neví, co jim doktorka dá že @horakovatereza. Hexa, synflorix a prevenar to asi nebylo. Spíš rotaviry, hexa a prevenar(popř. synflorix). Urazila bych ruce doktorce, která tyhle tři věci dokáže dát najednou a ještě určitě v 9 týdnech. Nejsem proti povinnému očkování, naopak, ale až po ukončeném 3, měsíci a to jen, pokud bude mít malá alespoň 6 kilo. Oba starší mám očkované jen povinnými vakcínami a vše proběhlo bez problému, reakce nikdy žádná. Jen starší po přeočkování tetanovkou měl jeden den teplotu a bolení hlavy, ale to už mu bylo tuším 10.

emy22
25. dub 2017

@monika6e mám načteno a nastudovano a neockuji nechci mít poškozené děti hlinikem, rtuti atd. Každý by měl vidět film Vaxxed a Trace amounts. A hexa je svinstvo už u nás na to umřeli děti a obvinili matku. Hrůza. 6 nemoci najednou je úplně nepřirozené chytit v přírodě jak se stim má ten malý bobek porvat? A ten hliník mu jde přímo do mozku kde napacha paseku. Holky buďte chytré a nenechte se od DR. Vyhecovat ze na vás pošlou hygienu a pokuty. Je to jen zasterka zákon to neukládá je to jen vyhláška. Pokud je vám vaše dítě drahé tak se před ockovani informujte pak může být pozdě. Autismus se nedá jen tak vyléčit nebo jiné autoimunitni onemocnění.

barb86
28. srp 2017

@med ahojky maminko a jaký čípek používáš? Děkuji za odpověď

barb86
28. srp 2017

Ahojky maminky tak dneska jsme byli s Amalkou na prvním očkování. Dala jsem si zatím očkovat jen na povinné očkování a později bych ji chtěla dát očkovat ještě na preumokok. Chtěla bych vědět jestli jste davali taky očkovat na preumokok a nebo na něco jiného a nevíte kolik stojí vakcína. Ještě jsem se chtěla vědět jak reagovali vaše děti na očkování a jaký jste pouzili sirup a nebo čípek. Děkuji moc za názory moc by mi to pomohlo v rozhodování.

efsonka
6. pro 2017

@karmenta ahoj muj syn dostal hexu a ma ted zaskuby hlavou a telem... je celkove jiny. Dostalo se z toho tve dite bez nasledku? Vim ze uz je to dlouho... diky za pripadnou reakci