• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký máte režim po očkování?

24. března 2012 
Ahoj. Ze svého okolí slýchám různé názory na to, zda po očkování dodržovat nějaký "šetřící" režim a případně jak dlouho. Je mi jasné, že také záleží na tom, jak dítě očkování snáší. Mě konkrétně doktorka řekla, že po očkování můžu očekávat jeden, dva dny teplot (což u nás i tak bylo/ a v tyto dny máme dodržovat klidnější režim. Pak prý ale můžeme vše dělat jako normálně. Já si ale pořád tak nějak myslím, že očkování je zásah do těla a tak se snažím tak týden po očkování nikam /mimo procházek v přírodě za příznivého počasí/ moc nechodit, žádný kolektiv, plavání a tak. Ale nevím, zda to nepřeháním, tak sonduji, jak to mají i ostatní....
4. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my neměli spešl režim vůbec, ale je to tím že malá neměla nikdy žádnou reakci :wink:
4. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
když byl malinkej tak jsem dva dny nechodila ven.....i když neměl reakci, jinak jsem speciální režim nedodržovala
4. únor 2012 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přímo speciální režim jsme nikdy nedodržovali, jen pár dní před očkem nechodíme do velkého kolektivu, aby dítě něco nechytlo a ještě před projevením příznaků se nenaočkovalo.
4. únor 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, záleží, které očkování máš na mysli. Pokud jde o MMR, tam mám trochu opatrnější přístup než jsem měla u hexy. Malá dostala první dávku před měsícem a šetřila jsem ji hlavně v tom smyslu, že jsem na týden omezila případné návštěvy a kontakt s lidmi, na procházky jsme chodily, ale jen krátce - ale v těchhle mrazech bych to tedy neriskla :wink: U nás díkybohu žádná reakce nebyla :wink:
4. únor 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Den po jsem se snažila neplánovat žádné akce, ale jinak nic zvláštního.
4. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to dělala a dělám podobně:wink:.po očku se vyhýbáme kolektivu a vyjímečným aktivitám.procházky nějak neomezuji...záleží tedy také na stavu, s teplotkou ven nechodíme.jedeme si svůj známý režim a snažím se dítko udržet v klidu a pohodě :slight_smile: .
4. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Nikdy jsem nic nedodržovala, popravdě o nějakém spešl režimu po očku slyším prvně...
4. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ahoj, my na všechno teda vždycky teplotu, teď na priorix měl až ke 40. Jsme doma, snažím se, aby moc neřádil, ale u 16 měsíčního chlapečka to jde těžko. Dávám hodně pít, teplotku srážíme čípky.
4. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žádný zvláštní režim nemáme, akorát bych omezil podávání nějakých extra sportovních výkonů, jinak to neřešíme.
5. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bylo očkování provázeno vyššími teplotami a mrzutostí, takže jsem si tak dva dny poté nic neplánovala. Ale spíš to bylo kvůli tomu, že dítě bylo víc protivné a nic ho nebavilo, než že bych si myslela, že potřebuje klid. Po venku jezdíme za každého počasí, jen tyhle mrazy nás teď na chvíli zavřeli doma :unamused:
5. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás také žádný "šetřící" režim po očkování neprobíhá, dcera ani žádné velké reakce po očkování zatím neměla. :slight_smile: Ťuk ťuk ťuk.
5. únor 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žádný šetřící období vědomě a preventivně nedodržujeme, pokud přijde teplota tak pak ano - stejně jako u nachlazení, ale jakmile je očkování bez reakce, nebo do té doby než se reakce dostaví ,tak žádný extra jiný program a přístup není. :wink:
5. únor 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si na dobu po očkování nic neplánuji kvůli případné reakci, ale normálně chodíme ven a doma si hraje taky podle svého. Zatím máme za sebou jen hexu a prevenar a stejně bych asi roční dítě nedokázala udržet v klidu, když žádnou reakci nemá. Třetí den po očkování už chodíme zase všude.
5. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažíme se nenechat očkování před víkendemn, kdyby něco,ale holky to byste nevěřili, náš Míša je po očkování,jako kdyby mu naočkovali taneční drogu, je ještě akčnější než normálně - pokud to ještě jde :slight_smile: , větší chuť k jídlu,lítá jako ďábel, vykecává se, no jsem z toho skoro v šoku,jak na něj to očkování působí, držím vše palečky,ať jsou bez koplikací :slight_smile: :wink:
24. bře 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky bylo řečeno,že do 3 dnů se může dostavit horečka atd. malý ale očkování snáší bez problémů,ani žádné otoky po injekci,takže super.Pravda je,že sním preventivně po očkování nechodím na nějaké dlouhé návštěvy atd. :wink:
24. bře 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek