Je možné, že po očkování hexavakcínou dítě kulhá?

hojda
1. lis 2010

Dnes jsme byli na očkování hexou ve 18 měsících a malý teď večer začal kulhat na nožičku na té straně, kde ho očkovali. Bolí ho ten vpich? Nikdy předtím nic takového nebylo...Stalo se vám to taky? Díky

bufina
1. lis 2010

Je možný že ho to bolí a nemá to nateklý? Radši ho víc sleduj, jestli je to nějaká z reakcí, tak se k tomu může přidat i něco jiného, teplota, zvracení atd.

petra.a
1. lis 2010

mne dr. radila malemu po ockovani nozicku chladit...neviem zda to pomoze, my sme problemy nemali

sturnus_vulgaris
1. lis 2010

Urcite, vzdyt je v tom tetanovka. Ja po kazde tetanovce kulham.

ludva
1. lis 2010

Určitě je to možné, je to docela bolestivé, chladit, chladit, chladit a klidový režim 😉

judit22
1. lis 2010

My jsme kulhali po Prevenaru, kamarádky malá po hexe, dokonce měla hodně velkou reakci, že jí noha hodně natekla, zčervenala a měla i bouli. Chce to opravdu klid, pokud zčervená, tak Fenistil kapky. Je to tím, že dětičky zatínají svalíky, většinou to ale do druhého dne povolí. Ondrášek byl tenkrát dopoledne na očku, večer kolem páté začal kulhat. Večer se dokonce ani neotočil v postýlce, musela jsem ho nosit. Ráno to bylo trošku lepší a odpoledne už úplně dobrý.. tak se neboj🙂

andykov
1. lis 2010

Kikča taky kulhala chuděrka měla i teplotu 37,5st.

dorinek
12. zář 2013

Kamarádka dala kluka naočkovat ve stejný den Hexou a Prevenarem. Každou vakcínu do jedné nohy. Do večera přestal chodit, bolelo ho to ☹ Za pár dní se to srovnalo, ale nervy to byly.... 😢

blahova_andrea
12. zář 2013

nás na to dr. přímo upozornila, že se to může stát. naštěstí se nám to vyhlo.

rina76
12. zář 2013

Starší syn se dvě hodiny po očkování na nohy nepostavil vůbec - trvalo to až do druhého dne.

ivajaro
12. zář 2013

Ano může to být, mohla ho píchnout do svalu. Mě malá na prvním očkování hexou zkončila v nemocnici, kvůli křečím a zvracení. Takže si myslím, že tahle injekce dokáže cokoliv.

nae
12. zář 2013

ahoj, mne syn po 4. hexe 2 dni VOBEC nechodil kvoli bolesti, museli sme ho len nosiť a voziť. Dovtedy aktívne dieťa, čo stále v kuse behalo. Nechutná skúsenosť....Bohužiaľ som sa o očkovanie vtedy nezaujímala, toto mi otvorilo oči. Druhý syn má vačšie šťastie, je toho ušetrený.

danka2013
17. lis 2016

2. dávka hexa - bolest v místě v pichu, kulhá, teplota 37,5 ://