Je nízká porodní váha důvod k odkladu očkování?

aakashaa
15. čer 2015

Ahoj, zítra bychom měli jít na očkování hexy, synovi jsou dnes 2 měsíce. Narozen je v 38.tt ale s nízkou porodní váhou - 2200 g. Nyní má 3500 g, takže přibírá spíš méně. Je to důvod k odkladu očkování nebo byste to v této situaci neřešily? Děkuji za názory

nolies
15. čer 2015

@aakashaa ahoj, vyrobci doporucuji ockovat az od 5 kg, takze bych urcite odlozila.

lrg
15. čer 2015

Jako v každé diskuzi o očkování budeš mít názory pro a proti, záleží k čemu se ty přikláníš. Já si myslím obecně, že s očkováním není kam spěchat a u takhle drobného miminka obzvlášť.....

zmrz_lina
15. čer 2015

Neočkovala bych.

aakashaa
autor
15. čer 2015

@zmrz_lina
@lrg
@nolies
Díky za názory, právě mě to dneska začalo šrotovat v hlavě, ale moc informací se mi dohledat nepodařilo. Říkám si, že už jen kdyby měl nějakou reakci na očkování, tak by ji určitě lépe snášel, pokud by byl větší.

mysonek
15. čer 2015

@aakashaa naše dětská doktorka očkuje Hexu až ve 3 měsících a při váze alespoň 5kg, takže bych odložila. Jinak já jsem zastánce očkování.

bludickaaa
15. čer 2015

Dcera vazila 2,2 kg, narozena ve 36 tt a hexu ji doktorka sama odlozila o ten mesic, co se narodila driv.

radushka1
15. čer 2015

Dcerka byla očkována od 4. měsíce a nic nám neušlo, počkej min ten měsíc, váhu má fakt ještě nízkou, pokud nebude řeč s doktorkou, řekni, že měla zvýšenou teplotku nebo je někdo v rodině nemocný... V tomto máme fajn doktorku.

aakashaa
autor
15. čer 2015

s doktorem problém nebude, zítra se s ním domluvím, takže odložíme určitě