Kdy nechat očkovat? Hexa

lee92
15. lis 2017

Maminky, kdy jste nechali vase miminka naockovat hexavakcinou? Odkladali jste mebo ne a proc?

Dekuji 🙂

biedronka10
15. lis 2017

Odlozila jsem na 3 mesice a 1 tyden. Odlozila bych i dele ale dr je ockovaci maniak a byla s nim tezka domluva. Duvod....je to darda pro detsky organismus, takze cim dele tim lepe.

jitka0a
15. lis 2017

Nechala jsem očkovat dle očkovacího plánu. Děti očkování mají to povinné, pak proti klíšťatům, ale jinak nic moc navíc. Nejsem očkovací maniak 🙂

mku
15. lis 2017

Ja budu ockovat ve 4m, protoze se narodil mensi. Budeme davat povinne + pneumokoka. Pozdeji pak kliste a zloutenku (ta se mi vyplatila uz u dcery, kdy spoluzak prinesl zloutenku do skoly a my jsme mohli byt klidni, narozdil od jinych rodicu).

astyna
15. lis 2017

není podstatné kdy, ale za jakých podmínek, když budeš očkovat roční dítě s rýmou, tak uděláš víc neplechu, než zdravé 4m miminko...

eviicka
15. lis 2017

Dala jsem nakonec podle očkovacího kalendáře Dr. Hlavní důvod byl, že tehdy to ideálně vyšlo, malý byl úplně zdravý, my všichni doma také a v té době jsme neměli týden před ani týden po žádné plány. Ale úplně dobrý pocit jsem neměla.