Klidový režim po očkování MMR. Dodržovali jste?

24. srp 2022

Ahoj, zajímá mě jestli jste dodržovali nějaký klidový režim po očkování proti spalničkám? Byli jsme se synem (26m) dnes a jde mi o to že by jsme ho chtěli vzít v pátek na Živitelku do Českých Budějovic (máme to asi 80km). Na internetu jsem našla že by se měl dodržovat klidový režim (bez výletů, návštěv atd...), tak nad tím teď tak přemýšlím jestli to je dobrý nápad 🤔 Dr. nic neříkala právě

beruska1889
24. srp 2022

Já teda dodržuju klidovější režim, pár dní, po každém očkování...

bara88
24. srp 2022

Dodržovali sem klidový režim jen ten den

michaela666
24. srp 2022

Čeká nás to příští týden a do toho se stěhujeme. Bude to blázinec, ale i tak chci dodržet nějaký klidnější režim. Víc jak dva dny ji doma neudržím, ale minimálně ten den očkování strávíme doma.

jjasmina
24. srp 2022

Malá měla klid pár dní určitě, reakce ba očkování může bejt i 10.den

shirilka
24. srp 2022

Byli jsme na očkování včera (syn 25m) a klidového režimu teda nevím jak docílit, je jak střela 😄 ale neplánujeme teď někam jet, kdyžtak jen k babičce, která bydlí kousek.

lenickakl
24. srp 2022

Druhej den šel normálně do školky.

emillyhk
24. srp 2022

My dáváme všechna očkování v odpoledních hodinách a máme klidový režim následující dva až tři dny. Stejně jsme to udělali u MMR, v pondělí jsme očkovali, ven jsme šli ve čtvrtek (byla fakt vedra, doma bylo líp), ale spíš tak jako na krátkou procházku ráno a večer. Potom už normální režim. Ale syn tohle očkování snášel líp než všechna ostatní 😊 Dva týdny po očkování jsem ho víc hlídala, ale žádné NÚ jsme neměli.

cilkat
24. srp 2022

Nevím úplně, jak Živitelka vypadá... spíš než toho, že to pro něj bude extra náročné, bych se bála davů a toho, že "chytí nějaký bacil, zatímco se imunita zabývá očkováním." Jinak pokud dítě není extra unavené, ta si myslím, že s ním klidový režim prostě moc udržet nejde... Takže jak píšu: zvážila bych spíš množství lidí.

aspie83
24. srp 2022

S našimi syny klidový režim neexistuje 🙈🙈🙈 takže po všech očkování jsme fungovali vždy normálně, jen nevím, jak konkrétní akce vypadá, kvůli většímu množství lidí a možnosti chytit nějaký bacil...

autor
24. srp 2022

@cilkat
@aspie83 nad tím právě furt přemýšlím jestli to je dobrý nápad skrz to že se teď potřebuje nějak vypořádat s tím očkováním tak aby něco nechytl. Taky nevím jak přesně to tam vypadá ale předpokládám že lidí tam bude asi dost🤷 nemyslím klidový režim jako že by 10 dní ležel/seděl 😁

jjasmina
25. srp 2022

mezi davy bych ho netahala, je tam větší pravděpodobnost, že něco chytí po očkování