Kolik vás stál Prevenar?

pessy1
23. dub 2008

díky za info!!! 🙂

zany
23. dub 2008

1850,- 😉

gimulka
23. dub 2008

Holky určitě si nechte prkcky naokčovat. U nás jedna holka naočkovat proti pneumokokovi chtěla, ale doktorka jí to rozmluvila a teď její prcek leží v nemocnici na Jipce s pneumokokem a je to s ním hodně vážný....

pipisek
23. dub 2008

rovné 2000,- včetně aplikace, tzn. 1.850,- vakcína a 150,- aplikace

denousek
23. dub 2008

ja budu kupovat za 1750 pry ho tady maji u naas v jedne lekarne za tutu cenu..

radost
23. dub 2008

s aplikací 2000,-
holky, přispívá vám na očkování vaše pojišťovna?

pipisek
23. dub 2008

ozp přispívá 1000,-

lavazzza
23. dub 2008

VZP přispívá 500Kč 😉

nensy
23. dub 2008

jo tak to nevím já četla že VZP přispívá 200kč

radost
23. dub 2008

my máme ČNZP, nenašla jsem, že by přispívali na očkování. 😒

lavazzza
23. dub 2008

nensy já tu pracuju 😉 od nového roku se to měnilo,na veškeré očkování 500Kč a proti CA děložního hrdla až 1500Kč

petraluk
23. dub 2008

Ahojky, my platíme 1750 😉

lavazzza prosim tě, když pracuješ v tý VZP. Loni jsem si chtěla nechat proplatit přítomnost otce u porodu a těhotenský kurs a bylo mi řečeno, že za celý rok si s mím vybrat jen 1 věc, kterou chci proplatit. Jak je to letos, chci si nechat proplatit plavání což je 1000kč a teď když píšeš, že přispívá i na očkování 500kč, tak to bych chtěla taky, ale aby mi zase neřekli jen jedno 😒

lavazzza
23. dub 2008

To jsou nějaký umělci ne?Petraluk můžeš si žádat o více příspěvků jen ne o ten samý,např 2x očkování,2x plavání s dítětem,atd.
takže pokud chceš plavání a očkování tak můžeš obojí,oproti loňsku se nic nezměnilo kromě výše příspěvku tak nevím jak ti to mohli tvrdit.

lavazzza
23. dub 2008

Kdyžtak kdybyste cokoliv potřebovali napište do IP,nebo přímo na můj mail:

katerina.hronova@vzp.cz

petraluk
23. dub 2008

lavazza díky moc, no asi jsou to umělkyně 😠

lavazzza
23. dub 2008

To jsi žádala na pobočce v Plzni?

petraluk
23. dub 2008

jj v Plzni, byli tu 2 pobočky, ale teď už se spojili a přestěhovali jen na jedno nový místo, tak snad tam budou chytřejší 🙂

lavazzza
23. dub 2008

😀

lenkakr
23. dub 2008

ZPMV přispívá 1000,- ale musí být oba rodiče pojištěnci

megee
23. dub 2008

já ho koupila za 1800,- ale mají ho u naás i za 1750,-

zusma
23. dub 2008

Očkovali jsme včera první dávku a stálo to 1720 Kč vakcína a 100Kč aplikace.

1000 Kč nám dá poj. Ministerstva vnitra, už jsem si tam byla zažádat 🙂

mikula
23. dub 2008

Holky nevíte jestli něco přispívá hutnická(205)??

malovani
23. dub 2008

1834,-

lukajda
23. dub 2008

1 700,- včetně aplikace

kapulet
23. dub 2008

chtěla jsem se zeptat, v jakém věku jste začali očkovat? ta cena je předpokládám za jednu dávku. A jestli jsem to dobře pochopila první tři dávky (pokud začnete od 2.měsíce) jsou měsíc po sobě. Jak vám to lékařka rozvrhla mezi jiné povinné očkování? Nás lékařka straší vysokými cenami, něco kolem 3 000 za jednu dávku a tady koukám, že je to trochu jinak. Moc by jsme chtěli malou naočkovat, ale zvažujem jestli nepočkat až na 7 měsíc. 😖

4a
23. dub 2008

tady jsem našla, kdo to má zadarmo (myslím děti):

Vakcína Prevenar je na základě vyhlášky č. 537/2006 Sb. o očkování proti infekčním nemocem od 1.1.2007 určena bezplatně dětem do 5-ti let věku se zdravotními indikacemi
1. Primární defekty imunity s klinickým projevem: poruchy tvorby imunoglobulinů, T lymfocytů, fagocytózy a komplementu.
2. Závažné sekundární imunodefícity, zejména hemato-onkologická a onkologická onemocnění po CHT, transplantace orgánů, HIV.
3. Asplenie funkční i anatomické u dětí před dovršením druhého roku věku.
4. Transplantace kmenových hemopoetických buněk.
5. Chronická plicní onemocnění, zejména vrozené vady a poruchy respiračního traktu, bronchopulmonální dysplazie.
6. Recidivující otitidy v rozsahu 4 ataky a více za rok.
7. Pacienti s kochleárními implantáty a likvoreou.
8. Pacienti po prodělaných bakteriálních meningitidách a septikémiích

Bod 6. znamená záněty středního ucha

4a
23. dub 2008

Následující zdravotní pojišťovny přispívají na vakcínu Prevenar ze svých preventivních fondů:

111 Všeobecná zdravotní pojišťovna
Všeobecná zdravotní pojišťovna poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 500,- Kč ročně.
Další informace k postupu na www.vzp.cz

217 Zdravotní pojišťovna Metal-Aliance
Zdravotní pojišťovna Metal-Aliance poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 3000,- Kč pro děti do 2 let. Tuto částku lze navýšit v rámci dalších programů o dalších 300 a 450,- Kč. Celkem lze tedy získat příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 3750,- Kč.
Další informace k postupu na www.zpma.cz

207 Oborová zdravotní pojišťovna
Oborová zdravotní pojišťovna poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 1000,- Kč ročně. Další příspěvek na očkování je možno získat v rámci kreditního systému.
Další informace k postupu na www.ozp.cz

213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Revírní bratrská pokladna poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 1 200,- Kč ročně pro děti od 2 měsíců do 5 let.
Další informace k postupu na www.rbp-zp.cz

222 Česká národní zdravotní pojišťovna
Příspěvek na vakcínu, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, činí 1 500 Kč.
Další informace k postupu na www.cnzp.cz

211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra
ZP MV ČR poskytuje příspěvek na vakcínu Prevenar, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, ve výši 1 000,- Kč ročně, pokud jsou oba rodiče registrováni u téže ZP nebo se jedná o matku samoživitelku.
Další informace k postupu na www.zpmvcr.cz

209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
ZP Škoda poskytuje příspěvek na vakcínu Prevenar, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, do maximální výše 800,- Kč pro dítě ve věku od 1-5 let v indikaci opakované záněty dýchacích cest.
Další informace k postupu na www.zpskoda.cz

205 Hutnická zaměstnanecká pojišťovna
HZP ČR poskytuje příspěvek na vakcínu Prevenar, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, ve výši 1 500,- Kč ročně, pokud jsou oba rodiče registrováni u téže ZP.
V ostatních případech činí příspěvek 500 Kč.
Další informace k postupu na www.hzp.cz

227 Zdravotní pojišťovna Agel
Zdravotní pojišťovna Agel poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 1000,- Kč.
Další informace k postupu na www.zpagel.cz

sokolka
24. dub 2008

My jsme platili 1900,- a za aplikaci mudra nic nechtěla. Ale je fakt, že jsme si to kupovali u ní takže asi proto. Jo a minulý týden jsem si dávala žádost o příspěvek na VZP a přijde mi 500,- 😵

jandalinka
24. dub 2008

My platili 1800,-+aplikace 50,-=1850,-.A včera mi známá řekla novinku(aspoň pro mě),že pokud si nechám na ORL podepsat papír,že malá trpí nebo trpěla na rýmu,ouška apod.tak pojišťovna by měla uhradit celé dávky prevenaru. 😉 Její malej má teprv 2měsíce,ale i tak si šla pro papír(asi dobrá mudr)a napsala jí to 😨

kachnik
27. dub 2008

Nám stojí 1850,- + 120,- za aplikaci. Máme už jednu za sebou... a nechala jsem si to proplatit u OZP, tak jsem zvědavá (1000,- na očkování).

malovani
30. dub 2008

My jsme platili 1834,-, to už jsem tady psala, ale dneska jsme byli ho očkovat a aplikace byla zadarmo. Naše mudra má v čekárně vyvěšený lejstro, za jaký úkony se platí a za jaký ne, a u očkování tam má, že se neplatí...