Lékař podporující schéma 2+1 u Hexy

hanka_333
9. pro 2016
Chceme dát hexavakcínu ve schématu 2+1 a ne 3+1. Jak na tento požadavek reagují obvykle dětští lékaři? Případně uvítám tip, jak doktora přesvědčit, aby dal schéma 2+1. Nebo konkrétní doporučení na lékaře v Praze, nejlépe Praha 6, který s tím nebude mít problém.
kackakastanka
9. pro 2016
@hanka_333 a kdy chces s ockovanim zacit, jak stare mas miminko? proc mas zajem o dva plus jedna? Pokud ti jde o setrnejsi ockovani, zacni co nejpozdeji a na dva plus jedna mas automaticky narok, jen si o to rict
hanka_333
autor
9. pro 2016
No popravdě řečeno, začala bych ráda klidně už ve třech měsících. Přece si myslím, že s tím černým kašlem to nejsou úplné kecy. Takže prostě mám tvrdě trvat na 2+1. Přece jen je mi trochu hloupé poučovat doktorku, ale asi nic jiného nezbude.
kackakastanka
9. pro 2016
@hanka_333 hanko, ja v tomto pripade bohuzel spravne nevim, v principu by to jit melo, ale nejsem odbornik, ja zacala ockovat mnohem, mnohem pozdeji, mela jsem z brzkeho ockovani mnohem vetsi hruzu, nez z cerneho kasle, takze v tomto neporadim
jojosefina
10. pro 2016
Nám to navrhla sama doktorka, podepsali jsme papír, že souhlasíme s nestandartním 2+1 a bylo. Úplně v pohodě. Očkovala první dávku na 3měsících.
nikkimakri
10. pro 2016
Ahoj, my poprvé očkovali na 6ti měsících 🙂 a máme formu 2+1...jsme od Liberce 🙂 kontakt na doktorku bych Ti dala, ale máš to hodně z ruky 🙂 jinak u nás bylo v 6 ti měsících první, protože byl malý na operaci a v nemocnici, ale normálně u dětí, co jsou ok, začíná na třech měsících...
kackakastanka
10. pro 2016
@hanka_333 vcera jsem jeste neco studovala na vakciny.net, tam je hezky delana poradna a primo jsem tam nasla tvuj dotaz a pokud je mezi prvni a druhou davkou hexy pauza alespon dva mesice, muzes ockovat dva plus jedna, je to snad pry i napsano v letacku k vakcine, takze nemusis menit lekarku, ale normalne ji o to pozadat a mas vystarano 🙂
cilkat
10. pro 2016
My začali očkovat v půlce čtvrtého měsíce, na střídačku hexa / Prevenar s měsíčním odstupem. Po tom, co měl na druhou hexu reakci, doktorka navrhla 2+1 u obou vakcín sama. takže fakt stačí si říct...
dita1979
10. pro 2016
Nám to doktorka navrhla sama, malá měla po každém očkování, prevenar a hexa vysoké horečky přes 39 a to jsme je dávali rozděleně a sama řekla, že nechce to tělíčko takhle zatěžovat. Ptala jsem se jestli to vůbec funguje, protože jsem o tom nic nevěděla a ona řekla, že na slovensku je 2 +1 a u nás holt 3+1 a oboj je stejné.....tak nevím.

Sem začni psát odpověď...

Odešli