Máte nedonošené mimčo? Jaké jste dávali očkování a kdy?

Naše malá holčička se narodila ve 33+4tt. Teď jí budou 4 měsíce a korigovaně dva měsíce a něco... máte někdo také nedonošené miminko a pokud ano, kdy jste začli s očkováním? A co jste dávali očkovat? Děkuji moc za tipy, rady a poznatky 🙂
monivo
9. led 2013
Nám se dcera narodila v 28+1tt a s očkováním jsme začali až nám to dovolil neurolog v porodnici (v Podolí), tím dal povolení našemu pediatrovi, prvně očkovaná byla v 6ti měsících, korigovaných 3měsíce. A dali jsme klasická očkování,+ Prevenar13. Nepovinné Rotarix jsme nestihli. A náš pediatr dceru více šetřil, že nedával dceři dvoje očkování (Infanrix Hexa a Prevenar) v jeden den, ale rozdělil to.
petbem
10. led 2013
Matýsek se narodil 33+6, a očkovali jsme ve 2 měsících(korigovaně 2 týdny) prevenar 13,byl zdarma,(protože byl nedonošený a měl 2,07kg tak to celé proplácí pojišťovna,myslím u všech s porodní váhou pod 2,5kg).Jinak je tam doplatek cca 500Kč za jednu dávku. TBC,ani rotarix jsme na doporučení dr. z novorozenecké jipky nedávali a ani nic jiného. Ve 2,5měsících(korig 1měsíc) jsme museli do Motola na operaci tříselné kýly,a dr.chtěla aby byl už před operací očkovaný prevenarem, a vše ok, žádná reakce nebyla jen byl trochu plačtivý. Jinak operace taky ok, bez komplikací druhý den jsme byli doma.

Začni psát odpověď...

Odešli