Měly vaše děti potíže po očkování Prevenarem?

hancas
19. kvě 2009

prosím o názory a info,budeme očkovat mimina a chci vědět zda vaše děti měli nějqké problémy.díky

marketa47
19. kvě 2009

Ahoj, Prevenarem jsme byli očkovaní už 2x a ani jednou jsme žádné problémy neměli - vše bylo úplně v pohodě 🙂

hancas
autor
19. kvě 2009

market---díky snad to bude u nás také ok

milik75
19. kvě 2009

Ahoj, take jsme nemeli zadny problem a dite jsem nechala ockovat hned po pul roce a uz mame vsechny 3 vakciny za sebou.

kalo
19. kvě 2009

My ne. Jen červený a horký flíček po vpichu, ale to jen pár dní...

eppik.m
20. kvě 2009

hancas: my bez reakce 😉

zusma
20. kvě 2009

My prevenar bez problémů. Ale teď měla ten nový synflorix a od té doby je mrzuta,méně jí,měla i teplotu a rýmu. Ale možná je to spíše nachlazení. A taky jí rostou zuby,tak to je asi vše dohromady.

petruna
20. kvě 2009

máme za sebou 3 injekce Prevenaru a všechny v pohodě...

leonik
20. kvě 2009

ahoj, dcera taky byla bez reakce 🙂
zusma: a to jste kombinovali prevenar a synflorix 😕

moniska24
20. kvě 2009

Čauky já na radu mojí dr prevenar nedala,neboť několik detí mělo blbou reakci. ☹

jakoubka
20. kvě 2009

My očkovali už ve 3.měsíci a vůbec žádná reakce 😉

janeses
20. kvě 2009

Ahoj, malá byla na očkování minulý týden...nechali jsme očkovat Prevenar a Meningokok, do každého ramena jeden pichanec, reaci malá měla, druhý a třetí den zvýšená teplota, byla taková protivnější, ale už je to v pohodě, takže nic strašného. Malá má dva ročky, ještě neměla na žádné očkování reakci, ale na tohle jo.

akzeret1
20. kvě 2009

my máme v sobě 4 dávky,očkovali nás již v 5.měsících,měli jsme vysokou teplotu a byla mrzutá a plakala,další dávky byly již lepší akorát se zvýšenou teplotou 😉

kacka.va
20. kvě 2009

zatím máme dvě dávky za sebou a ani u jedné nebyla žádná reakce

zusma
21. kvě 2009

Holky ohledně kombinace Prevenaru a Synflorixu (viz výše): tato očkování se kombinovat nemají. V jednom určitém případě mohou,ale i tak se to obecně nedoporučuje. Nejsou na to dělané klinické studie.

Pátrala jsem po tom dnes i včera.Přišla mi vyjádření od výrlbců prevenaru i synflorixu i nezávislého doktora-odborníka přes vakcíny. Hovořila jsem o tom před chvílí i s doktorem z firmy co vyrábí synflorix a ten mi dal i kontakt na jednu největší kapacitu ohledně vakcím v ČR a výše uvedené jen potvrzuje.
Při "náhodné" kombinaci se nic dítěti nestane,ale nemusí být zajištěna 100%ochrana.

k284
23. kvě 2009

My jsme měly první dávku v 13-ti měsících, ale hned, jak jsme se vrátily z očkování jsem zjistila, že malé začaly lézt 2 stoličky naráz, další den další 2 (den předtím jsem jí kontrolovala, jestli zuby nelezou, abychom s očkováním počkaly, nic tam nebylo). Do tří dnů přišly teploty kolem 39,2, trvaly 3 dny. U doktora jsme nebyly. Zrovna byl prodloužený víkend. V pondělí už nebyla po horečce žádná stopa, tak nevím, jestli to byly zuby nebo Prevenar.

ygreen
23. kvě 2009

ne

petra.vavra
23. kvě 2009

My dostaly dvě dávky a obě bez reakce, druhá byla dohromady i s poslední hexou.

magdablaschova
30. kvě 2009

Prevenar už máme za sebou a všechny dávky bez potíží 🙂)