Mimi má asi zánět dásní. Naočkujou ho i tak?

Ahoj holki,maly ma asi zanět dasni,má nahoře červene dasna a včera mu při čištěni tekla krev,a přišla nam pozvanka na přišti tyden na očkovani.Myslite že nas naočkujou?
boobinka
23. říj 2009
jenjanka... s timhle ti bohuzel neporadim, pokud to opravdu zanet je, osobne bych zavolala dr aby ockovani prelozila dokud zanet nezmizi. Vzdyt je to infekce a telicko si vytvari protilatky natoz aby jeste zvladalo ockovaci bacily. Jinak na zanet dasni, zkus potirat citronem kvuli vitaminu C ..
jenjankaautor
23. říj 2009
no jo a my čekame na to očkovani už 5měsicu protože nebyli vakciny,tak ja teda nevím jak to dopadne 😞
shaula
23. říj 2009
Buď ráda, čím později, tím líp. Takže jestli jsem to správně pochopila, jdete na MMR, obzvlášť u téhle vakcíny bych nechala očkovat jen zdravé dítě, musím souhlasit s Boobinkou. O tom citrónu jsem neslyšla (myslím potírat zuby), ale byla bych radši opatrná, jestli nebude příliš agresivní =-)
jenjankaautor
23. říj 2009
jdeme na spalničky,a proč opatrnějši?
shaula
23. říj 2009
Myslíš opatrnější s vakcínou nebo s citrónem? Pokud s vakcínou (nejsou to jen spalničky, ale i příušnice a zarděnky) - protože tahle vakcína se očkuje jako živá, takže na ni velice často jsou reakce typu vysoké horečky, vyrážky apod. Pokud s citrónem - protože mi čistá citronová šťáva připadá příliš silná a agresivní (tak to prostě cítím, ale je to jen můj osobní názor, proto jsem psala, že o citrónu jsem to neslyšela 🙂 ).
radka.m.
23. říj 2009
ahoj-tak my jsme právě prodělali zánět úplně celých dásní,můžu říct,že to byl pěknej opruz jak pro malýho,tak pro mě,malý neuvěřitelně trpěl,týden jsme teplotovali,když nás viděl zubař,tak nás hned hnal do fakultky na stomatologii,vypadalo to,že nám to budou muset říznout.citron v žádném případě,ještě víc by to rozeřral,ty dásně,a hlavně by taky neuvěřitelně trpěl,stačí,když máš aft,tak i pitomé rajče děsně štípe,my jsme to potírali tinkturou tantum verde,protože kloktat ještě neumíme a na recept nám udělali v lékárně-gumová tinktura,jinak přeji,at se brzy uzdravíte
radka.m.
23. říj 2009
jo,zapomněla jsem-i zoubky nám zakázali čistit,hodně nám to krvácelo a nařídili tekutou stravu,on teda by malý stejně nic nechtěl,tak byl 14dní jenom na mléku :-|
boobinka
23. říj 2009
radka.m. nam prave rekla na vatu namocenou ve vode pokapat citronem a potirat dasne. Ale je fakt, ze nam to pomohlo, pak jsme meli jeste nejakou zklidnujici masticku. Ale co doktor to jiny nazor.

Začni psát odpověď...

Odešli