Nebezpečné očkování dětí!

monikahp
21. led 2012

Chápu, že díky očkování byly některé plošné nemoci vymýcené. Otázkou ovšem je, jestli negativní vlivy nepřehlušují ty pozitivní. Věděli jste, že vakcíny obsahují látky jako je např. rtuť... ? Copak to asi může v těle malého tvorečka dělat??? Lidi se bohudík už vcelku právem začínají ptát, zjišťovat a bouřit. Já se začala ptát a zjišťovat po tom, co dítě od známé skončilo po poslední dávce hexavakcíny se silným postižením - celoživotním! Bohužel. Pak jsem se tématem začala zabývat víc a jako novinářka začala shánět informace (mnohdy dost šokující - bohužel např. i od zaměstnance ze samotné jísto farm. firmy). Strašně moc se bojím o své dítě. A ptám se - proč je to u nás totalitně nařízeno??? Pokud vím, jsou země (dle informací i Německo), kde očkování není povinné, ale pouze doporučené! Doporučuji přečíst knihu od doktorky Strunecké - Doba Jedová... Niže vkládám mail, který členka jedné skupiny na fb dnes v noci poslala politikům (+zajímavé odkazy). A proč jsem založila tuhle diskuzi? Každý ať se rozhoduje podle svého. Chci jen informovat.... A otázka - co vy a očkování dětí?

qitecek
30. led 2014

@boroovka jo tak.. ja dostala totiz pred stazi do Asie ockovani proti vztekline,tak muzu poreferovat 😀

boroovka
30. led 2014

@katka_brno eh...skutecne??? Ty jo, pak doporucuju upozornit lekare, ze sepse NENI V ZADNEM PRIPADE otrava krve... 😔 😕
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/hleda...

boroovka
30. led 2014

@qitecek tak jasny, je to sr*cka... ale lepsi nez dostat vzteklinu, ne? 😎

katka_brno
30. led 2014

@boroovka a otrava krve není tetanus

boroovka
30. led 2014

@katka_brno tetanus je BAKTERIE, ktera zpusobuje lidove receno - wait for it - otravu krve ;)

eficenka
30. led 2014

@mmonikass
jak souvisí otrava krve s tetanem 😀 ?
jinak se přeočkování tetanu posunulo na 15- 20 let 😉

katka_brno
30. led 2014
boroovka
30. led 2014

@katka_brno hmmm...a hned prvni veta... "Otrava krve je nebezpečný stav, kdy dochází k zaplavení organismu bakteriemi nebo jejich toxiny. Ty se dostanou do krevního řečiště a spolu s krví se mohou rozšířit po celém těle. ".... takze otravu krve nemuze v zadnem pripade zpusobovat bakterie tetanu?? Nebo kde to chapu spatne ten prispevek... ?? 😀

losice
30. led 2014

Ne kazda sepse je tetanus, ale tetanus je druh sepse, tedy otravy krve, to zas jo🙂

rory_g
30. led 2014

Počkejte...asi tak dva roky po přeočkování tetanu, bylo mi 20, jsem spadla a odřela si fest dlaň, měla jsem sepsi, ne tatanus...

katka_brno
30. led 2014

@boroovka otrava krve (sepse) není tetanus - otravu krve způsobují i jiné bakterie a jejich toxiny - aspoň něco si z té pitomé školy pamatuju - jenže se obávám, že tobě je to fuk, hlavně rýpat a nutit všem očkování, ideálně i proti prdům

marticep
30. led 2014

@qitecek nene,jen říkala,že si myslí, že by si ty neštovice měl každý prodělat,dál už to nerozváděla

petapete
30. led 2014

@boroovka ovšem pochybuju, že tetanická sepse by se projevovala tak, že by hrozila zrovna amputace nohy, jak se nás tu přispěvatelka snažila přesvědčit😎

boroovka
30. led 2014

@katka_brno neznas me, tak nehodnot ;)... asi si ze skoly "pamatuju" prece jen trochu vic 🙂)) ... ale je fakt, ze tahle diskuze nema cenu 🙂))...

petapete
30. led 2014

@losice nj, proti tomu by se celkem nedalo nic namítat... Až na ten popsaný průběh, ten fakt nezní jako způsobený zrovna c.tetani 😎

boroovka
30. led 2014

@petapete tak to jsem neresila, jen to, ze sepse = otrava krve a ze muze byt zpusobena i bakterii tetanu... (z toho hlediska mi prisly prispevky katka_brno zcestny) To o amputaci je jina, ja nejsem lekar, to uz by musel mit nejakou nekrotizovanou tkan nebo tak, to si neumim predstavit 🙂

gepe
30. led 2014

@katka_brno ja treba dostala sepsi a trombozu po kanyle v ruce ve "sterilnim" operacnim prostredi 🙂 operace v utery, v patek uz byla cesta od hrbetu ruky az do podpazi, plna thrombi. Leva ruka.

petapete
30. led 2014

@boroovka ale od toho se právě vše odvíjí - celá ta debata k sepsi byla k tomu konkrétnímu zcela nesmyslnýmu příspěvku, kdy po povrchové odřenině kvůli čtyři roky prošlýmu očkování došlo málem k amputaci kvůli otravě krve a být pacient očkovaný proti tetanu, toto se nestalo - to je prostě nesmysl...

gabbika
30. led 2014

@mmonikass Opravdu tetanem? Já jsem řešila před časem přeočkování proti tetanu, myslela jsem, že jsem prošvihla termín (těhotenství, následné kojení....) a Dr. mě ujistila, že pokud přeočkování bude po 20 letech, je to stále v pohodě a zůstávám chráněná...

katka_brno
30. led 2014

@gepe já proti tomu že dostal sepsi - otravu krve nic nemám, pokud ránu špatně vyčistil, jen se podivuji nad tím, že kvůli tomu, že si nedošel na tetanovku - to s tím prostě nemá nic společného a k blondýně se už ani nevyjadřuju a určitě ji nesoudím, jenom vyvozuji z toho co tu napsala

katka_brno
30. led 2014

@petapete děkuji

gepe
30. led 2014

@gabbika a jednou vakcinou nebo tremi?

boroovka
30. led 2014

@petapete vubec... kdyz nekdo napise: "tomu nerpzumím, dostal sepsi protože nebyl na tetanovce? To jsou věci, jakože si chtěl vzít hodinky, ale bohužel si vzal holínky" ... tak to prece bije do oci...protoze pokud byla ta sepse zpusobena bakteriemi Clostridium tetani, pak ano, pak by tomu zabranilo ockovani....

gepe
30. led 2014

@katka_brno v pohode 🙂 tezko soudit, kdyz clovek nezna jakou mel anamnezu a rozbory 🙂 nemluve o tom, pokud ma clovek uraz a nevi se zda byl ockovan tetanovkou a kdy, tak ji aplikuji.

boroovka
30. led 2014

@katka_brno ja jsem sice blond, ale ty jsi zato moc chytra ;)

katka_brno
30. led 2014

@boroovka jo to jsem to máš pravdu, jsem chytrá i bez toho mrknutí

gabbika
30. led 2014

@gepe Jednou. Po překročení té 20 leté hranice by předpokládám přistoupila k očkování od základů, což ale jak jsem se zde dozvěděla není nutné, když si mohu nechat zjistit množství protilátek. Jestli to tedy dobře chápu.

boroovka
30. led 2014

@katka_brno tak to se mas, ze to o sobe vis... Sokrates by ti jiste zavidel 🙂

katka_brno
30. led 2014

@gabbika určitě si to můžeš nechat zjistit, ale asi budeš platit, ono se to běžně nedělá, nebo to necháš být a kdyby se ti něco stalo, třeba by ses na poli nabodla na orbu a nekrvácelo by to a ty bys to neošetřila peroxidem, tak na pohotovosti řekneš že máš proslé očko proti tetanu a oni ti ji bodnou jako skoro všem i bez ptaní při jakém koliv větším úraze pro sichr