Nebezpečné očkování dětí!

monikahp
21. led 2012

Chápu, že díky očkování byly některé plošné nemoci vymýcené. Otázkou ovšem je, jestli negativní vlivy nepřehlušují ty pozitivní. Věděli jste, že vakcíny obsahují látky jako je např. rtuť... ? Copak to asi může v těle malého tvorečka dělat??? Lidi se bohudík už vcelku právem začínají ptát, zjišťovat a bouřit. Já se začala ptát a zjišťovat po tom, co dítě od známé skončilo po poslední dávce hexavakcíny se silným postižením - celoživotním! Bohužel. Pak jsem se tématem začala zabývat víc a jako novinářka začala shánět informace (mnohdy dost šokující - bohužel např. i od zaměstnance ze samotné jísto farm. firmy). Strašně moc se bojím o své dítě. A ptám se - proč je to u nás totalitně nařízeno??? Pokud vím, jsou země (dle informací i Německo), kde očkování není povinné, ale pouze doporučené! Doporučuji přečíst knihu od doktorky Strunecké - Doba Jedová... Niže vkládám mail, který členka jedné skupiny na fb dnes v noci poslala politikům (+zajímavé odkazy). A proč jsem založila tuhle diskuzi? Každý ať se rozhoduje podle svého. Chci jen informovat.... A otázka - co vy a očkování dětí?

evlyn
1. črc 2012

@luthien.k ze zvědavosti - ten tetanus mě zajímá (pohybuju se v prostředí, kde jsou koně a riziko nákazy je větší).Kdy bys nechala naočkovat tetanus? Až dítě bude samostatně chodit nebo se prostě samostatně pohybovat?

luthien.k
1. črc 2012

@evlyn přesně tak, až bych ho začala pouštět do objevování venku.

evlyn
1. črc 2012

@luthien.k aha, diky

saminomimino
1. črc 2012

česká republika vede v počtu nařízených očkování,to je ta demokracie bordel je to vážení,jen peníze,o zdravý tu nejde nikomu,my neočkuje momentálně vůbec a v plánu to ani nemáme,obsah jedovatých látek je neskutečný a to nemluvím o živých vakcínách kde jsou buňky z uměle potracených lidských plodůů,fuj...to ne díky

Určitě doporučuji knihu "Nežádoucí účinek smrt"od pana virapeny a tady super článek,nutno podotknout že s toho měl velké problémy
http://ona.idnes.cz/ockovani-je-velky-podvod-ri...

saminomimino
1. črc 2012

a je 100% prokázané že očkování není účiné nechrání,vakcíny nefungují 😉

saminomimino
1. črc 2012

@nae a kde bereš jistotu že očkovaní lidé jsou opravdu chránění,že očkování je účinné a funguje??Ty jsi to můžeš nějak ověřit??To že mi to řekl zaplacený doktor ještě neznamená že je to pravda,i podle studií se učinky očkovacích látek snižují,některé nechrání vůbec ale to tu nikdo neřekne,mimo to většina vakcín,těch narychlo ukvašených především ani neprošla řádnými testy,pouze laboratorními,děti a lidé vůbec jsou pokusní králíci,viz.vakcína proti rakovině děložního čípku,na kterou v americe zemřelo mnoho mladých dívek,nebo očkovaná proti klíšťatů,nebo vakcína na chřipku,to je totální kravina,ochrana neexistuje,naše tělo umí zázraky ale vakcíny potlačují přirozenou schopnost se bránit a zajímavost nazávěr,po zavedení očkování proti spalničkám v 50 letech se rapidně zvýšil výskyt takto nemocných lidí...

saminomimino
1. črc 2012

já našemu dr narovinu řekla,když jsem k němu přecházela od minulé dr,že nás nebude mít rád ale že nebudeme děti očkovat,on to se mnou prodiskutoval,řekl si své a vyslechl i moje argumenty,řekl že to bere a mám klid,zatím nehlásil nic
právo odmítnout máš,co se bude dít dál záleží na lékaři,jak moc je zaplacený farmaceu.společnostma,ale pokud jednou vím co ch ia nechci,neodradí mně nic,ubohost státu se teď ukázala dokonale když nenecháš dítě očkovat hexou zaplatíš pokutu 10tis.super takže jako stačí zaplatit zacpat papalášům hubu a máš klid,takže komu tu jde o zdravý národa??jde jen o prachy a to vždy
neexistuje vakcína která ti zaručí že ti nezmrzačí dítě,vše je stejné,ať to pojmenuješ jak chceš 😖 .......
já myslím že s tím co pro své dítě chceš a nechceš bys měla vyrukovat ihned narovinu,nebo pak najít jiného pediatra,zkoušela jsem u jiného doktora odkládat,nemá to význam,jejich netrpělivost se stupňuje a stejně začne naléhat na očkování,je to hold bordel 😀 😀 😀

nae
2. črc 2012

@saminomimino ehm, niečo mi ušlo? ja som sem písala? Musím sa podívať, keď bude viac času, na aký moj výrok si reagovala.

katka_brno
23. črc 2012

chci se zeptat? chrěla jsem nechat očkovat záškt a obrnu, tetanus až po roce, ale dr. mi řekla, že záškrt sám není...je to tak? máte s tím některá zkušenost?takže zatím plánujeme infanrix(záškrt+tetanus+černý kašel) a obrnu, ale budeme se domlouvat kdy příští týden....kdy myslíte že bychom měli?

dana3262
23. črc 2012

@katka_brno my jsme třeba dávali infanrix HIB a to v 7.měs (je to tetanus, černý kasel, hemofilus a zaskrt). Druhou dávku jsem uz 3x!!! odkladala. Vždycky měl rymu on nebo někdo z rodiny. Trochu jsem se bála nechat ho lézt venku kdyz není očkovány proti tetanu, proto jsem se nakonec rozhodla ho nechat očkovat. Kdyz se na to ovšem podívám reálné, není to tak horký..to by si musel asi fakt udělat hlubokou ránu. Myslela jsem, ze tyhle vakcíny jsou zvlášť. Ze nejsou rozdělene jen mmr.

katka_brno
23. črc 2012

@dana3262 mě dr řekla že hemofilus jen kdyby byla moc moc nemocná, jinak prý nemusíme

dana3262
23. črc 2012

@katka_brno ono je těch druhu víc. Hexa je taky infanrix. Jaky jsi vybrala ty? Nebo vám ho doporučila doktorka?

katka_brno
23. črc 2012

@dana3262 no jenom infanrix to je právě jen ty 3 jak jsem psala, kvůli tomu že prý záškrt není samostatně

jandl
23. črc 2012

@katka-brno Nejmladšího syna jsem infanrix hexa odmítla,tak mi MUDr nabídla aspoň infanrix.Tak jsme začli v 8 měsících.Priorix v žádném případě.To jsem podepsala.Jak se blížilo přeočk. v 1,5roce,tak jsem si vydatně doplnila informace a udělala závěr,že ani toto není reálná hrozba.Záškrt díky antibiotikům řešit nemusíš.Obrna nehrozí.To mi potvrdila i naše pediatrička,která mě zpočátku tak zastrašovala.Tetanus se díky včasnému očištění rány,dobrým soc.ekonom. podmínkám u nás prakticky nevyskytuje.

dana3262
23. črc 2012

@katka_brno aha, no tak to je asi dobry, ne? Asi není kam spěchat.

2hanah
23. črc 2012

@jandl Priorix je fakt hnus, kdybych to věděla dřív a věděla, jak bude dcera zřízená a jak dlouho, vykašlala bych se na něj!

katka_brno
24. črc 2012

@jandl tak priorix určitě ne, není to potřeba, já ty nemoci měla jako většina a zas taková hrůza to není 😀

jandl
24. črc 2012

katka-brno,jestli máš s rozhodnutím čas,projdi si odkazy na sousedním foru.že očkovat hemofila/nebo cokoli jiného/jen když bude vážně nemocné? I oficiální,ti hlavní propagátoři přece stírají rodiče/co mají problém po očko/,že očkovali nemocné dítě.Ale tak to podají,že pediatr rozhodl správně.To rodič měl vědět.Teď už ví,ale vrátit čas nejde.často nemocné dítě má velmi velmi zaneprázdněn imunit. systém ,aby zdolal to,co je zrovna aktuální.Tak mu dáme další očko a uvidíme.Lituji,že jsem toto nevěděla dřív.

jaru30
24. črc 2012

Ahoj vespolek,
stojí za přečtení: Očkované děti mají 2-5x více nemocí, než neočkované ...😖
http://www.osud.cz/rodice-reknete-teto-genocide...

marketa137
3. srp 2012

Ahoj, jdu si pro radu 😉 . Pročetla jsme celou diskuzi a ted fakt neim. Měla jsme do ted zato že prevenar nebo synflorix jsou hlavně proti zánětům v ouškách. Jsou někde nějaké studie k čemu tahle vakcina doopravdy je? Malá se narodila v 35tt a ted v pondělí jdeme na 3m a i první očkování ale doktorka že by dala hexu a i synflorix, dost jsme o tom přemýšlela a říkam si že hexu jako jo ale co ten synflorix? první syn dostal prevenar ale až ve 2 letech a jen jednu dávku, mladší syn dostal všechny dávky synflorixu ale odděleně s hexou. Ani jeden neměl nikdy vážnější onemocnění. A ted teda přemýšlim k čemu ten synflorix fakt je a jestli ho vůbec dávat aby to nebylo horší než lepší ☹ . Jsem teda rozhodnutá že obě vakciny najednou nedam ale kdy dát synflorix jestli vůbec? kluci nikdy reakci neměli ale je jasný že malá reakci mít může a když nevim jak bude reagovat na hexu tak mě to přijde jako šílenej záhul na to malý tělíčko, navíc je tam ještě ta nedonošenost. V 35tt měla 2840gr nebo se ještě domluvit ve vývojovém centru v září jestli je synflorix takový zázrak?

eficenka
3. srp 2012

@marketa137
jak koukám tak jste docela malí... první dávku hexy bych u vás odsunula až na 3měsíce, možná i na půl rok...
Synflorix ani prevenar bych nedávala, ono stejnak i naočkované děti mohou dostat průjmy atd...
Pokud Ti pediatrička nevyjde vstříc, změnila bych ji... Nebo když Ti podepíše papír že 100% nehrozí žádná reakce, tak naočkujte 😉 to ale nezaručí nic... Kdoví co s takovým malým tělíčkem dělá hliník a spousta přidaných látek v očkovacích látkách.. Většinou je to jen tah farma firem, které z toho mají tučné zisky

marketa137
3. srp 2012

@eficenka no ted v pondělí jí budou 3m, váhově počítam kolem 5kg a právě si říkam že už ta hexa bude záhul, přece jenom je toho tam dost a ten synflorix když je nepovinnej tak zase asi tak důležitej nebude, aby z toho právě neměla zbytečný problémy. já k týhle dětský přecházela až s malou, kluci jsou u jinný a zatim mě vše co jsme řekla odkývala tak uvidim ted když hned do průkazu mě nacpala X letáčků. Nejsem odpůrce očkování, to ne ale TBC nemá ani mladší syn, tomu jsme se tak nějak vyhli 😀 a malou taky očkovat nebudu a právě je toho dost co je povinné tak na to kašlu, navíc bude mít očkování na 10 typů a ono těch typů je mnohem víc 😒

eficenka
3. srp 2012

@marketa137
no třeba ve španělsku zakázali očkovat hexu tuším se synflorixem kvůli 2 umrtím a tady v česku je to byznys...
Když už, tak jen hexu a nic jinýho... Ono taky se dělají výzkumy, že dkyž naočkujete proti určitým typům tak je vyšší šance že dítě bude náchylnější k těm neočkujícím typům 🙂
A TBC je pěkná blbost, nikdy nebyl prokázaný účinek 😀

lenka5731
3. srp 2012

@marketa137 ahoj, nedočítám, ale koukám, že vy necháte malou očkovat hexou podle skutečného věku, ne podle korigovaného??? já jsem o tom s naší doktorkou ještě nemluvila (chystám se za dva týdny), ale hexu chci nechat očkovat podle korigovaného + to ještě o pár měsíců odložit (ideálně 3).. synflorix ani prevenar dávat nebudeme.

lenka5731
3. srp 2012

@eficenka jak bys mi očkování - hexu doporučila ty? dcera se narodila 33+2 tt s hmotností 1990 gr, propuštěna z JIP ve 3 týdnech s hmotností 2270, dnes ve 2 měsících + pár dní váží cca 4100 (doma příbírá stabilně cca 300 gr týdně). Krmená je MM z flašky, z jedné strany rodiny horší imunita a celiakie.

marketa137
3. srp 2012

@eficenka to mě na tom vadí nejvíc že by měla dostat obě vakcíny najednou 😖 , to se asi šetří časem co 😝 . No spíš by mě zajímalo jesli ty kmeny co jsou ve vakcině se vůbec u nás vyskytujou nebo je to je psychologický a když pak dítě chytí zánět do ucha tak si rodiče řeknou že kdyby nebylo naočkované tak má horší průběh 😒 u TBC mě stačilo jak se to blbě hojilo prvnímu 😒. U druhýho to v porodnici odložili že byl nedonošený a měl hned po porodu atb a dětská že to odložíme o rok a pak se to zrušilo 😀

@lenka5731 malá je 34+4 takže nedonošená ale váhově ok a chovala se hned jako donošená a 12 den po porodu jsme šly domů 😉 , jen jsme dětský hned řekla že se bude brát o těch 5 týdnů méně protože ted by bylo že ještě nepase a přitom je jí jako 7 týdnů 😉 ale právě se s ní i domluvim jestli třeba tu hexu nedat o měsíc dýl, uvidim 😉 . no jsme zvědavá jaks e bude tvářit že synflorix nechci 😀

lenka5731
3. srp 2012

@marketa137 uvidíš, třeba bude vaše doktorka rozumná. naše snad taky - doufám v to. 😀 nerada bych jí měnila, jsem s ní 4 roky max. spokojená. to je hezké, jak jsou ty děti každé jiné, naše zvedala hlavu hned po narození a ukázkově pase už několik týdnů (takže ještě před termínem narození). ale zas nikdy nepochopila kojení, tak to si nevybereš 🙂

marketa137
3. srp 2012

@lenka5731 ona i zvedá ale máme jiný problém, jak má hlad tak hlavu nezvedne a kouše si ruce a hlad má furt 😀 . pokud nespí tak jen jí ale když jí mam na sobě tak zvědavě kouká a hlavu má zvedlou dlouho 😀 . Já právě s malou šla k jiný tak uvidim co na to no 😉 . zase chci at má co nejdřív náušnice a to udělají po prvnim očkování. Jít na náušnice v 6m mě přijde dlouho, bojim se že si pak za ně bude víc tahat 😒 . Z neonatologie máme v papírech že očkování dle schématu takže neni důvod to odkládat dle doktorů. ale asi jde o to dítě protože tam na pokoji byla jedna a ta rodila na den jako já ale malá měla jen 2kg a tim dala odklad očkování a je fakt že stejně starý a naše proti ní byla taková velká, no skoro kilo rozdíl byl znát 😉

lenka5731
3. srp 2012

@marketa137 tak to šly naše holky domů ve stejným gestačním věku - vaše 34+4 a 12 dní, naše 33+2 a 23 dní 🙂 kolik měla v den propuštění?

marketa137
3. srp 2012

@lenka5731 🙂 2700 a za 4 dny měla 2900 😀 😀 , pustily by nás i dřív ale vrátila se žloutenka tak jsme byly na roomingu 5 dní ale já byla radši alespon jsme měla jistotu že zvládne vypít všechny dávky přes lahev 😉 . první dávku pila hodinu 😝