Nechávali jste očkovat děti Prevenerem 13?

zuzikajdicek
13. kvě 2013

Ahoj,nechávali jste očkovat nebo necháváte očkovat svoje děti Preveneram 13?

zuzikajdicek
autor
13. kvě 2013

My máme zasebou první dávku a časem si říkám jestli jsem se přece na to měla vykašlat ☹ ale ted už neudělám nic 😒

evcounek
13. kvě 2013

my očkovaní nejsme, dr. mi to vymluvila, že je to zbytečnost

backstreet
14. kvě 2013

Já jsem malou nechala očkovat a už bych to neudělala. Nikdy neměla na očkování žádnou reakci, pak jsem ji nechala naočkovat Prevenarem , už ten den horečky druhý den ráno krev v pleně a asi za 2 dny nemocnice. Zánět ledvin....Nemůžu se zbavit toho, že to bylo právě z Prevenaru. Možná to byla jen náhoda, ale já jsem přesvědčená, že to bylo z toho

ckei
14. kvě 2013

@zuzikajdicek ano, nechala jsem. Vzhledem k tomu, že jsem si zažila v dětství těžkou zdravotní komplikaci, které jde očkování právě Prevenarem 13 předejít, neváhala jsem.

marta_k
14. kvě 2013

Ahoj, náš Honzík už je naočkovaný všemi 4mi dávkami a bez reakce...tak teď jen doufám, že to k něčemu bylo...

simonako
14. kvě 2013

mame za sebou první dávku synflirixu a dal už očkovat nebudu. Doktorka sice koukala a říkala, že to ničemu nevadí, ale že by mi doporučila doočkovat ve 2 letech - což už samozdrejme neudelam.

pincola
24. čer 2013

obnovuji téma! lékařka mě láme at očkuji prevenarem, já se bojím. prosím, kdo má o prevenau jaké informace od jiných lékařů?
Doporučili vám ho?

nadja73
24. čer 2013

@pincola ja mam obe holky ockovane Prevenarem a zadne negativni reakce...tuk tuk tuk.

monivo
24. čer 2013

@pincola mám Prevenarem 13 očkované obě děti a oba byli bez reakcí.

blahova_andrea
24. čer 2013

já nenechala prevenar 13, ale synflorix. šla jsem do toho jenom proto, že v rodině děsně trpíme na záněty uší. nemít dispozice k nemocem, kterým má očkování předcházet, tak bych to zbytečně nedávala. určitě nebudu vyhledávat každé nadstandardní očkování na trhu!

mitote
24. čer 2013

@pincola nam ho doporucili, mame za sebou tri davky a prakticky bez reakce

mitote
24. čer 2013

@pincola opravim, Prevenar nam doporucila jak rizikova poradna, tak neurolog, tak detska

ivanova1985
24. čer 2013

I já jsem neváhala a pediatr mi prevenar doporučil.Zítra Adámka čeká 2há dávka

cuci25
24. čer 2013

taky jsem malou nechala naočkovat Prevenarem a naštěstí neměla ani jednou reakci...

klinhart
26. čer 2013

Máme za sebou 4 dávky Prevenaru 13 a reakce žádná