• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nežádoucí účinky očkování, prosím rozepište je

11. března 2014 
Prosím všechny maminky, které se potýkaly s jakýmkoliv druhem nežádoucích účinků po očkování, aby je rozepsaly - plus vakcína, po které se potíže spustily. Zajímá mne také, zda tyto projevy váš pediatr jakožto nežádoucí účinek očkování uznal a jak celkově reagoval. Pokud vám to nevadí, velmi pomohou i fotografie. Účelem je, aby byly tyto informace přehledně na jednom, uceleném místě a aby se ukázalo, zda jsou nežádoucí účinky očka opravdu tak výjimečné, jak se tvrdí, nebo ne. Děkuji za pochopení a pomoc při šíření osvěty a předem velmi, velmi děkuji!
10. bře 2014 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my jsme zatim zadny extremni reakce nemeli,zatim jsme meli jen Hexu a Prevenar a na zacatku Rotarix a jen po te H+P jsme meli zvysenou teplotu (max. 37.7), lehce podrazdenost a trosku plactivost...
11. bře 2014 v 05:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle tu už je - http://www.modrykonik.cz/group/4693/, případně www.modrykonik.cz/ockovani-deti ... mně osobně se to nechce už po x-té vypisovat znova :wink:, jak malá reagovala a co dr. na to (tolik keců během pár minut jsem už dlouho neslyšela)
11. bře 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Ano, ale pokud se nemýlím, jsou to (až na ty slovenské) stránky, kde se dostane jen registrovaný člen MK. Veřejně přístupné fórum - tak jako je to slovenské na stejné téma, tu není.
11. bře 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zatím Hexu a Prevenar. Porvé bez reakce, podruhé 4 dny teploty, horečky, plačtivost...no chvílemi až neutišitelný řev. Ale naše malá je celkem citlivka. Od té doby ani nechce k doktorce chodit, ječí už ve dveřích. Máme jít ještě jednou na poslední dávky...a nevím..mám z toho obavy...
11. bře 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek