Nimenrix proti invazivním meningokokovým onemocněním

svha
7. srp 2013

maminky prosím o informace k očkovací látce Nimenrix, proti invazivním meningokovým onemocněním, dneska mi to nabídla doktorka na kontrole, jen nevím žádné podrobnosti, kolik očkování stojí, kdo ho hradí, jaké jsou reakce a tak, hledala jsem na webu, ale moc jsem toho nenašla, budu hledat dál a snad se mi i někdo ozve, díky

darling007
12. srp 2013

Ahoj maminky, také by mě tohle téma zajímalo... Doktorkou mi bylo doporučeno očkování proti meningokokům před nástupem do kolektivu, resp. teda do školky... ALe váhám, zatím jsem se nerozhodla... Budu ráda za názory... 😵

jarunkaxyz1
12. srp 2013

Názory jsou asi člověk od člověka, je to očkování proti jednomu typu meningokoků, ale není to ten, co je v ČR nejběžnější....jen může snížit případné projevy tohoto nejběžnějšího + ochránit před tím konkrétním. Proti tomu nejběžnějšímu očkovací látka ještě bohužel není schválena. My Nimenrix máme pro tu "jistotu" zatím alespoň.

zuzazuzanta
29. srp 2013

Ahoj všem.Tak přispěju něco.My byli na tomto očkování zrovna dnes.Platili jsme za to 1300 kč.Jelikož nám pojištovna přispívá na očkování,tak nám to celé uhradí.Přeočkování není žádné.A když vás zajímá,tady je něco ....http://www.gsk.cz/pro-novinare/zpravy/vakcina-n...