Očkovací centrum Motol. Máte zkušenost?

senja
8. únor 2010

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s timto ustavem? Jaci jsou tam doktori, jsou empaticti, nebo stroje na vpichovani vakcin? Dekuji za prispevky.

radka.m.
8. únor 2010

ahoj-my jezdíme na očkování právě do motola,já si nemůžu stěžovat,co já vím,tak každému jedinci sestavují očkování na míru,tudíž se každému věnují individuálně,jinak personál je většinou v pohodě 😉

senja
autor
8. únor 2010

Radko, a kvuli cemu tam jezdite, pokud se mohu zeptat? Delaji i nejake testy pred ockovanim, treba na imunitu apod.?

zdenkaradek
8. únor 2010

ahoj,
náš případ ti asi moc nepomůže. Ale náš Šimon má cystickou fibrózu, od 18.1. do 1.2. jsme byli v Motole hospitalizovaní, dávali mu ATB do žíly a taky jsme tam řešily s naší dr. a očkovacím centrem jeho stav. Dle krve měl trochu sníženou imunitu, nevím jestli to nebyla reakce na očkování, které absolvoval týden před tím. Nicméně, dostal ještě jednu kapačku nějakého léku na zvýšení imunity. Jinak nám řekli, že očkovat můžeme normálně.
Jací tam jsou dr. to ti nepovím, za nás to konzultovala naše dr. na dětském. Ale zase když se věnují jen extra očkování, tak snad u toho budou i přemýšlet.

radka.m.
9. únor 2010

senja-my se tam jinak vedeni na onkologii,a onkologickým dětem se právě musí dělat každému na míru očkovací kalendář,jestli je to i u ostatních diagnoz,to nevím,ale nám nejprve vždy vezmou odběry a až podle výsledků určí,jaké očkování můžeme mít,zdenkaradek-to jezdíte k Pohunkovi,nebo ke Svobodové,ne?u Pohunka jsme taky vedeni kvůli plicím 😉

senja
autor
9. únor 2010

Diky holky, kazdy nazor je pro mne dulezity 😉 Snad se jeste nekdo prida