Očkování 2+1 se bude měnit na 3+1, za měsíc přeočkování

lejla24
25. srp 2016

Zdravim vsechny, dnes jsem byla se svym synem u doktorky, kde mi ockovali druhou davku hexy, mam schvalene uz od minule detske lekarky schema 2+1, i kvuli tomu, ze maly musel byt ve dvou mesicich ockovany na tuberkolozu. Podepisovala jsem papir, ze davam schema 2+1 a dnes na me nova doktorka vybalila, ze kdyz jsem prvni davku hexy dala ve 6 mesicich a sla na druhou davku po 4 mesicih, tak je to neucinne ockovani a bude mu muset zmenit schema ze 2+1 na 3+1 a za mesic ho chce preockovat. Ja nesouhlasila samozrejme, ale ona na me vybalila, ze ma vystudovanou vysokou skolu, atestaci, jezdi na prednasky a tvrdi mi, ze vakcina se musi ockovat po mesici, aby bylo radne dite naockovane + mi oznamila, ze kdyz dam takhle ockovani tak je to dite vlastne nenaockovane a nechranene..Poradte, co je na tom pravda...Dekuji

panickatlamicka
25. srp 2016

Pravda to neni, tvoje doktorka siri bludy. Zeptej se ji, jak je mozne, ze je spiusta deti ockovanych takto a ochrana je v poradku. Doporucuji ti napsat Petrasovi a jeho vytisklou odpoved doktorce prinest.

lejla24
autor
25. srp 2016

@panickatlamicka kdo to je ten Petras??? dekuji ja s tim nesouhlasila nebudu davat svemu diteti vic nez muzu...

zmrz_lina
25. srp 2016

Pri schématu 2+1 je rozestup mezi první a druhou dávkou 2-6 měsíců. Pokud by byl rozestup měsíc, uz to nelze brat jako 2+1. At si pani doktorka přečte pribalovy leták, případně SPC, a nesiri bludy ještě s odkazem na své vzdělání, pac je pak tak trochu za debila. Maly dostal první dávku koncem prosince, druhou začátkem dubna a je to schéma 2+1 😉

demetritis
25. srp 2016

Omlouvam se do predu za vyraz co to je za pi*u jasne dalsi davka 1500pro ni do kapsi , mi meli pevni ted v červenci druhy tyden a na dalsi jdem az na konci zari zacatkem rijna male je 14 mes chce jen vydelat pozpr na to