Očkování a homeopatika, máte zkušenost?

ratatooy
25. únor 2014

ahoj,chtela bych nejaká homeopatika na očkování hexou,prevenar už dávt nebudu,na netu sem nejaká vyčetla máte s tím skušenost?nejradši bych neočkovala vubec ale to martirium kolem toho mě ubíjí.

barborka09
25. únor 2014

@ratatooy nám dr. vždy po očkování doporučuje užívat cca 5 dnů homeopatika Thuja 9CH - 3kuličky denně. Já osobně homeopatii nevěřím, ale vzhledem k tomu že mi to doporučila moje doktorka tak to malé dávám. A jestli to má účinek těžko říct - to bych musela mít vedle sebe dvě identické děti což nejde a jednomu je dát a druhému ne a sledovat rozdíl.

ratatooy
autor
26. únor 2014

@barborka09 taky mi je doporučily v lekarne tak je budu dávat dnes jsme byli na očko tak sem mu to už dala a prej aspon 14dní,jinak já jedu 100% v homeopatii a uplně super pomáhá,třeba u cisařskeho řezu sem mela homeopatika a klidne sem mohal jti po operaci domů,vubec nic mi nebylo jak po prve tak ted po druhe

dennie
9. bře 2015

@ratatooy Omlouvam se, ze to neni uplne k tematu, ale jak tu tak ctu o ockovani, docetla jsem se i o vasi zkusenosti s homeo pri cisari. Ja mela tedy silene bolesti a zvednout se druhy den z postele pro me bylo naproste utrpeni, ze jsem i rekla, ze druhe dite uz ani nebudu chtit... cas ale leci a tak jsem nazor zmenila 🙂 Mohu se tedy zeptat, jake homeo to bylo? DEKUJI

ratatooy
autor
9. bře 2015

@dennie jj bylo to ricinus comunis,arnica montana a staphysagria ředění jsem měla myslím vše v 9CH a určitě najdete na netu jak přesně by to mělo být nebo v lekárně poradí,ricinus je i na kojení

dennie
9. bře 2015

Ano, dekuji moc. Zeptam se 😉

ratatooy
autor
9. bře 2015

@dennie ale hlavně v tomto hraje roli psychika jako u každeho porodu,pokud se bude člověk předem bát a řikat si jak je to hrozný tak podle toho to tak bude taky vypadat ja už mám za sebou císaře dva

berusinecka
23. bře 2015

@ratatooy Na očkování hexy mi doporučila homeopatka toto:
PHOSPHORUS 15CH a THUYA 9CH (v lékárně pořídíte bez receptu). Ještě si přikupte 2ml stříkačku (také v lékárně) a malému každý den nařeďte: 5 kuliček z obou tub do 2ml kojenecké vody a rozpustě třepáním. Pak podávejte 0,5ml do nakapat přímo do pusinky , takže to vyjde na čtyři dávky denně. Nasaďte to v den očkování a pak denně po celých 10 dní. Zbytek homeopatik schovejte na další očkování.

ratatooy
autor
24. bře 2015

@berusinecka děkuji thuyu už vím,no mi už máme jít na poslední očkování teda měli jsme jít v prosinci ale malej je v tahu stále nemocnej tak už to asi ani očkovat nebudu a četl jsem že by se měli homeo nasadit předem aspon dva dny?

punky
24. bře 2015

thuya je takova vseobecna ze se dava na kazde ockovani nase homeopatka davala vzdy homeopatika presne na to co se ockovalo ale thuyou nic nezkazis taky ji davam ..

berusinecka
25. bře 2015

@ratatooy Nám říkala doktorka ten den, ale někdo doporučuje i den nebo dva dny předem. Asi je názor od názoru a taky v jakém ředění to doporučují

lu777
25. bře 2015

dávám Thuya a vyzkoušeno mám - od té doby co dávám tak je dítě pouze mrzuté nebo má zvýšenku, předtím vždy horečka, velká únava, spavost, zle od žaludku....
jinak jak funguje homeo mi také není moc jasné 😅 ale to mi není jasné ani u některých technických věcí a přesto je používám... prostě to funguje, tak to dávám 😉
a to tak 5 dní před Thuya 15 ch a pak dle očkování - většinou týden, u MMR jsem dávala dva týdny

a ano, jak píše@punky, vždycky lepší dávat homeopatika na míru (jako všechno)... ono lidi kupují homeopatika v lékárně jen tak od boku a pak jim leccos nefunguje 😉 (mám stejnou zkušenost Bachovými esencemi - prostě na míru namíchané je vždy lepší, o tom žádná)

ratatooy
autor
25. bře 2015

@lu777 tak homeo mužeš svojí funkcí přirovnat k bylinkám

lu777
25. bře 2015

@ratatooy jj, to já vím, mám i delší zkušenost s čín. medicínou, dělám Bachovky atd. 😉
stejně je to pro mě ale záhada 😀
ale tak hlavně když to funguje 😉

travnulee
25. bře 2015

kolegyně s tím mají velmi dobrou zkušenost, vždy před očkováním dětem homeopatika nasazují

ratatooy
autor
26. bře 2015

@lu777 no záhada to ale není,to ti tak jenom přijde přitom je to uplně přirozená věc takže je jasný že pomáhá kdežto léky ne a ted jsem narazila na nové video proč neočkovat a mě je záhada jakto že se toto u nás eště teda pořád děje když důkazy jsou už víc než jasné

lu777
26. bře 2015

@ratatooy hele mně to prostě jako záhada přijde, ale neřeším to, homeo používám 😉

travnulee
26. bře 2015

holky, pán, který rozpoutal diskuzi o nebezpečí očkování a údajnou příčinu vzniku autismu přišel o lékařskou licenci. Buďme rádi, že tu nemáme černý kašel atd. To je mnohem větší humáč než očkování.
Sama pracuju s autistama a už teď vím, že své dítě naočkovat nechám. Samotné očkování opravdu autismus nezpůsobuje. Teď si představte, že Vaše čerstvě narozené dítě, které ještě nestihlo být proti všemu naočkované, chytí nějakou takovou humusnou nemoc od nějakého, které se odmítá očkovat...to fakt nasere.
http://zpravy.idnes.cz/nemecko-spalnicky-mrtve-...