Očkování. Četla jsem článek a jsem šokovaná

jane78
8. zář 2011

Dnes jsem si koupila Instinkt a je tam článek o očkování.Měli jsme 16tého dostat druhouHexa vakcínu a Prevenar dohromady a ten Prevenar určitě odložíme,jsem šokována co se tu děje.Hrabání peněz na úkor zdraví dítěte......

eveluska
12. říj 2011

@rozarka65 my dali prevenar 13... vim, ze kor u tohohle je hodne odpurcu, ze se jedna o cizi kmeny apod., ale v dnesni dobe pristehovalcu bez jakyhokoliv ockovani a lek. pece, bezdomovci vsude atd. jsem to radsi dala, i zloutenku chci dat, pze ji mame i oba s muzem (podotykam, ze u nas ocko vzdy bez reakce, i u me a muze a mame dobry protilatky a dlouho). Napr. jsou v Cechach po dlouhy dobe tezky formy otevreny tubery apod., co uz tu davno diky ocku nebylo, ale ted to sem cestuje jedna radost (nejsem nijak proti imigrantum a rozhodne! nehajim min. rezim, ale tohle je bohuzel fakt)

rozarka65
12. říj 2011

@eveluska Aninku jsem taky nechala očkovat proti žloutence...o tom pneumokokovi jsem uvažovala...mně vadilo hlavně to,že musím eli nechat očkovat dvě vakcíny v jeden den...

eveluska
12. říj 2011

@rozarka65 to nechapu, to nemusis, dr. by ti mela nabidnout odstup 😕

rozarka65
12. říj 2011

@eveluska Naše nee, byla nekompromisní...když jsem to odmítla,tak z milého přístupu byl...nevím,jak to napsat....chovala se ke mne jako k nezodpovědné mámě...že když teď moje starší chodí do školky,tak je to nezodpovědné...a říkala,žemám šanci teď a pak už ne...říkala jsem jí,že pokud se rozhodnu,tak že můžu očkovat později...a že se mi to teď nelíbí,že je malinká...tak říkala,že mám možnost,ale to že už si budu muset zaplatit a na to já nemám...