• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Očkování diplomka - co byste chtěli vědět?

30. listopadu 2017 
@sarkoc můžu se zeptat?Měli jste nějaký postih za to?
23. lis v 10:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavca1982 Dcerce je 25 měsíců a zatím žádný problém...před doktorkou jsem si to obhájila tak, že mi nakonec dala za pravdu, ale prý to nemám nikde říkat :D Do normální státní školky bychom ji stejně nedali, takže už máme najitou lesní ve vedlejším městečku, kam už teď chodíme spolu na kroužek, takže to tam postupně pozná a věřím, že bude spokojená.
23. lis v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mě by třeba zajímalo statické srovnání toho, jaké je pravděpodobnost toho, že nějaou nemoc chytíte a pravděpodobnost komplika u očkování, ale myslím, že tahle data bude asi těžké zjistit, tak aby měla vypovídací hodnotu (ne všichni komplikace po očkování hlásí).
23. lis v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkoc jj díky:wink:
23. lis ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda A taky jak si poradit s tím, že samozřejmě vysokou proočkovaností populace ta pravděpodobnost nákazy klesá. Jedině vzít výskyt nemoci před tím, než se začalo očkovat, ale je to srovnatelné a vypovídající? Vrátila by se dnes nemocnost na stejnou úroveň, kdyby se očkovat přestalo? Navíc nežádoucí účinky očkování mají různou závažnost, stejně tak průběh a následky nemoci, jak srovnávat srovnatelné?
23. lis ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by zajímalo srovnání živých a neživých vakcín z hlediska účinnosti a nežádoucích účinků.
23. lis ve 13:42  •  čeká miminko, termín má v únoru 2018 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cheetah_ tohle je urcite zajimave, ale s mymi soucasnymi moznostmi neproveditelne
23. lis v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellive myslite nemocnost u te konkretni ockovane nemoci nebo vseobecne anginy atp.?
23. lis v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lozilu diky za podnety :slight_smile: nevo urcite vyuziji, ale o pristupu farma firem to nebude...to uz je na dalsi praci :slight_smile:
23. lis v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak vsem moc dekuji. Na praci delam se clovekem, ktery neposouva zadny svuj nazor na problematiku. Zjistujeme fakta. Jinak urcite nikoho z antivaxx oslovovat urvite nebudu. To by byl vysledek nejspis jasny rovnou. Nechci do toho tahat emoce. Ani samizrejme nemuzu.
23. lis v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zaludova vseobecny stav imunity.talze srovnani zda jsou ocko deti zdravejsi než neocko.
23. lis ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by teda konkrétně zajímalo, jestli ty úmrtí a vážné následky po nemocech proti kterým se očkuje jsou obvykle u zcela zdravých dětí. Obvykle se dočítám, že na ty nemoci umírají především podvyživené děti ve vývojových zemích. U nás také nějaké úmrtí jsou. Není to taky u dětí nějak nemocných nebo oslabených?
23. lis ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@travnulee super napad :slight_smile: diky
24. lis v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkoc Jo, to vím, že si je můžete zjistit, ale všichni se ohání kolektivní imunitou a nezjišťují, jak to opravdu je s vytvořením protilátek u té očkované populace. Co když si vytvořilo protilátky jen 40% očkovaných? Nebo jen 15%....nikdo neví, jak to přesně je. Nedávno přišli teprve na to, že očkování vyprchává a že to není doživotní. Také píší, že očkování není 100%. Takže může být i 50% atd.....
30. lis v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek