Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Očkování. Kdo nechal očkovat 1. Hexu+Prevenar 13 zároveň?

Kojenec (2 měsíce až 1 rok)3. měsíc vývoje dítětePéče o kojenceOčkování dětíOčkovací kalendářPrevenar 13HexacimaOčkování
jjasmina
21. dub 2020

Prosím ve 3. Měsíci máme očkovat 1.hexu + Prevenar 13, je někdo, kdo to očkoval zároveň? Dr mě ujistila, že to je bezpečné. Četla jsem i o tom, že je to smrtící koktejl..

krupka3
22. dub 2020

Uz ockovani ve 3. mesici me osypava po celem tele. A k tomu jeste kombinovat hned 2 vakciny naraz? No brrrrrr.... Pokud se ti dite (nedej boze) prestane vyvijet nebo bude mit jinou zavaznou reakci, jak pak poznas, na kterou vakcinu to bylo? Pujdes mu pak s klidem pichnout dalsi hexu a vsadis jeho zdravi na to, ze to zrovna byla ta druha, co mu minule uskodilo?

ba2te
22. dub 2020

Já nechala naočkovat oboje zároveň po ukončeném 9. týdnu. Ne teda Prevenar, ale Synflorix - Prevenar nám nikdo nenabídl. Chtěla jsem očkovat zvlášť, i jsem s tím do ordinace přicházela a odcházely jsme s naočkovanýma oběma vakcínama. Dcera měla jen něco málo přes 4 kg. Naštěstí žádnou reakci neměla, ale strach jsem měla obrovskej. Doktorovi jsem řekla, že očkovat chci, ale zvlášť a on i se sestrou se do mě pustili, jak to je pro to dítě bezpečnější - 1 stres, normálně se to tak očkuje, kdo mě zas co řekl nebo co sem si kde přečetla a že takto očkovali i nedonošené děti a nikdy se nic nestalo atd... No nechala jsem se přemluvit... Náš doktor už to není ...

miba10
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
autor
22. dub 2020

@ba2te ona mě zase nenutila, říkala, že klidně to může udělat zvlášť, to se mi zase na ní líbí, že řekne možnosti a nechá vás se rozhodnout

ba2te
22. dub 2020

@jjasmina Ano, napsala jsem jen svoji zkušenost. Nicméně, dcera má za sebou už i 2. dávku, opět dohromady a opět naprosto bez reakce, naštěstí 🙂 Rozhodni se podle sebe, ono Ti ani nic jinýho nezbyde 😀😇 Hodně štěstí 🙂🍀

lenickakl
22. dub 2020

@jjasmina Taky náš pediatr očkuje naráz právě, ptala jsem se i na možnost očkovat zvlášť, všechno jsme probrali a rozhodli se podle sebe.. Všechny dávky měl dohromady a nikdy žádná reakce.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru