• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Očkování po neštovicích, nebylo by lepší ho odložit?

24. června 2013 
Ahoj holky, jdu se s vámi poradit. V úterý máme jít s malým na roční prohlídku + očkování.
Ale?! Bude to přesně 1,5 měs. po výsevu neštovic a tak nevím jestli by nebylo lepší neštovice odložit.
A další poroblém vidím v tom, že v sobotu odjíždíme na dovolenou. Nechali byste dítě očkovat???
Díky za názory.
23. čer 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé mám tam překlep, myslím odložit očkování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sinorina měli jsme jít na očkování, ale byli jsme v kontaktu s neštovicemi, takže čekáme, co z toho bude. Sestra mi přímo říkala, že pokud je dostane, následující 3 měsíce ho očkovat nemůžou, protože očkování pak prý nemá takový účinek.takže vás by taky očkovat neměli.
23. čer 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sinorina po neštovicích je imunita oslabená, petr po nich - ne hned - ale měl zápal plic a řekli nám, že nebýt těch neštovic, nemuselo to být...měsíc a půl je sice docela dlouho, ale když přidáš tu dovču.....takže pokudd se ti sešlo víc pochybností, není nic jednoduššího, než odložit.
23. čer 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sinorina to jestli a kdy po neštovicích očkovat bych nechala na pediatričce.Ale před dovčou bych nedala.Jeden nikdy neví jaká bude reakce.
23. čer 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Tak jsem mluvila s doktorem a on by ho klidne naockoval. Ale kdyz jedeme na dovcu, tak to pry nechame az po ni. Diky za nazory.
24. čer 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych teda rozhodně naočkovat nenechala. ani po neštovicích, ani před dovolenou, zvlášť, když se to sešlo obojí...rozhodně ne.
24. čer 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My pujdeme po dvou měsících
24. čer 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek