Očkování po neštovicích, nebylo by lepší ho odložit?

sinorina
23. čer 2013

Ahoj holky, jdu se s vámi poradit. V úterý máme jít s malým na roční prohlídku + očkování.
Ale?! Bude to přesně 1,5 měs. po výsevu neštovic a tak nevím jestli by nebylo lepší neštovice odložit.
A další poroblém vidím v tom, že v sobotu odjíždíme na dovolenou. Nechali byste dítě očkovat???
Díky za názory.

sinorina
autor
23. čer 2013

jééé mám tam překlep, myslím odložit očkování 😀 😀 😀 😀

misa84
23. čer 2013

@sinorina měli jsme jít na očkování, ale byli jsme v kontaktu s neštovicemi, takže čekáme, co z toho bude. Sestra mi přímo říkala, že pokud je dostane, následující 3 měsíce ho očkovat nemůžou, protože očkování pak prý nemá takový účinek.takže vás by taky očkovat neměli.

berenika39
23. čer 2013

@sinorina po neštovicích je imunita oslabená, petr po nich - ne hned - ale měl zápal plic a řekli nám, že nebýt těch neštovic, nemuselo to být...měsíc a půl je sice docela dlouho, ale když přidáš tu dovču.....takže pokudd se ti sešlo víc pochybností, není nic jednoduššího, než odložit.

marton
23. čer 2013

@sinorina to jestli a kdy po neštovicích očkovat bych nechala na pediatričce.Ale před dovčou bych nedala.Jeden nikdy neví jaká bude reakce.

sinorina
autor
24. čer 2013

Tak jsem mluvila s doktorem a on by ho klidne naockoval. Ale kdyz jedeme na dovcu, tak to pry nechame az po ni. Diky za nazory.

blahova_andrea
24. čer 2013

Já bych teda rozhodně naočkovat nenechala. ani po neštovicích, ani před dovolenou, zvlášť, když se to sešlo obojí...rozhodně ne.

vendullka
24. čer 2013

My pujdeme po dvou měsících