Očkování proti meningokoku C, ano či ne? A kdy?

petja
1. črc 2012

Prosim o ,jak info, tak zkušenosti s očkováním proti meningokovi C. Opravdu funguje při střetu s mening.?Co nežádoucí účinky a kdy nejlépe očkovat? Děkuju!

marci81
2. bře 2014

@petja no prave proto jsem psala, ze je to tezke. Clovek chce pro svoje dite to nejlepsi. Jen mam strach, abych ja jako laik dokazala rozpoznat co je to nejlepsi. Ted v lednu jsme byly v nemocnici na kapackach s rotavirama, neumim si predstavit, kdyby to bylo neco vaznejsiho. Je mi jasne, ze je ocko velke lobby a kseft, ale pro me je hlavne dulezite,jestli je toto konkretni vubec ucinne

petja
autor
2. bře 2014

@marci81 tak pokud je vám jasný záměr farma společností,upřímně nerozumím vašemu dotazu..to si snad odpoví samo,o co jde...je to více zátěž,jak přínos,stačí nahlédnout do létáku a přečíst ten chem.koktejl...to že by mělo dítě chránit?

llucinka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
modellook
5. čer 2014

Dostala jsem od babičky vakcínu Nimenrix jako dárek, ale nakonec se rozhodla neočkovat. Pokud by měl někdo zájem, budu ji prodávat za 1000,- Je skladovaná v lednici a expirace je 11/14 🙂 Lékárna ji bohužel zpátky nevezme ☹