Očkování proti žloutence a další očkování 3-4letých

hanula11
4. čer 2013

🙂 Nedavno jsme byli na nepovinnem ockovani proti zloutence, mala ma tri a pul roku.
Mate nejake zkusenosti s timto ockovanim ?
Jak je to se spoluucasti zdravotni pojistovny?
A jake mate ZKUSENOSTI S OCKOVANIM MATE? Triletych, ale nejen jich, DIKY 🙂 😵

hanula11
autor
4. čer 2013

Ja jen, nejde mi tu diakritika, tak se omlouvam za absenci hacku a carek. Je to jen docasne 😉 😎 😵

hanula11
autor
7. čer 2013

TO TU NIKDO NEOČKUJE? 😢 😀 Asi nneeeee 😉 😵

hanula11
autor
7. čer 2013

A kdyby náhodou někdo zašel - OČKOVÁNÍ PROTI KLÍŠŤOVÉ ENCEFALITIDĚ, nemáte "vyzkoušeno"? 🙂

nae
8. čer 2013

Ahoj, ja som z deťom z nevedomosti dala nepovinné len očko proti rotavírusom. Z povinného má starší hexu a MMR, ostatné očkovania už mať nebude, mladší nič z toho.
Vznikla tu nová skupina vo fotoblogoch o ne/očkovaní, mrkni tam a skús sa spýtat tam. 🙂 https://www.modrykonik.cz/skupina/2361/

kocina7
11. čer 2013

Mi jdeme na žloutenku zítra dětem je 2 roky a určitě to ro ně chci protože berou vše do usy hlavně venku a doktor nám to sám doporučil. prej jsou dvě dávky a jedna vakcína stojí kolem 600kč až budou mít za sebou žloutenku tak jdem na klíšťata

brona26
11. čer 2013

Ahoj mi sme byli na očkováni proti zloutence minuli týden zs obě dávky jsem zaplatila necelich 1400kč. jenom jsi nezapomeňe schovat učtenku Všeobecná zdravotni pojištovna přispiva na očkováni až 750kč ale myslim že to plati jenom v červnu

linddaa
2. črc 2013

Ahoj, ten příspěvek od VZP platí až do konce roku 2013, ale je potřeba si nejprve vyzvednout voucher, kam vám lékař očkování potvrdí. Voucher vám dají na jakékoliv pobočce. Je to teda na žloutenku typ A. Ten příspěvek je 750 Kč.

martyyy
14. črc 2013

No nás očkování žloutenky taky čeká. Akce VZP mi časově sedla, pač se chystáme s dětmi hodně cestovat hlavně příští rok. Mezi tím očkováním je 6 měs. pauza, takže pozor, je to na delší dobu. Dobrých 1500, když máte 2 děcka 🙂

wlenka
15. črc 2013

VZP má akci? Tak to je super vědět. Díky. Chci dat malou naočkovat do konce prázdnin, tak to využijeme. Zatím nechám naočkovat jen dcerku (jak říkáte, dobrých 750 🙂 ), ještě máme doma mimi, ten má zatím očkování dost povinných. Snad bude nějaká akce VZP ještě do budoucna, abychom to využili i pro něho.

lada3
18. črc 2013

@hanula11 ahoj, teď jsem se dočetla, že VZP mají pro děti od 2-7 let příspěvek na očkování proti žloutence typu A do konce roku 2013, je to 750,-. To je docela dobrý. Jen se musí vyzvednout voucher od pojišťovny.

martyyy
21. črc 2013

Holky bacha, nejdřív teda musíte nakvačit do té vzp pro ten voucher, ten mudr. potvrdí,že očkovala a pak jim to tam donest zpět. Ale nic složitého🙂

wlenka
30. črc 2013

Tak si představte, že jsem volala doktorce, že se chceme nechat očkovat proti té žloutence A, no a ona se mě sama zeptala jestli to bude přes VZP a jestli mám ten voucher. No super 🙂