Očkování Synflorixem, proč ano a proč ne?

wrtulka
18. črc 2012

Zdravím pediatr nám doporučuje očkovat synflorixem chci vědět proč ano a proč byste naopak nedoporučovali?
Předem děkuji

eficenka
18. črc 2012

ANo - nevidím žádné pozitivum...
NE - nebudeš zbytečně píchat do malého človíčka vakcínu, která obsahuje hliník, látky pěstované třeba na myších vajíčkách, je tam strašně moc přidaných látek, které výrobce nemusí uvádět
- i přes očkování může dítě dostat zánět stř.ucha, popř. průjmy
- zbytečně riskuješ reakci po očkování, nikdo TI nezaručí že zrovna vy ji mít nebudete...

monika6e
18. črc 2012

...protože v kombinaci s hexou zabil už nejedno dítě? Každého volba. Já mám kolem sebe jedno dítě po vakcíně ochrnuté, druhému se rozjel autismus. A protože rok aktivně spolupracuju s odborníky a píšu o tom články zjišťuju, jaký je to byznys a obchod. A jak děti dopadají špatně a jak se to tutlá... Pokud už očkovat, pak nejdřív ve dvou letech, kdy je nejméně reakcí. I když my už očkovat nebudeme vůbec. Ve dvou měsících je očkování naprostý hazard se zdravím dítěte. Píšeme teď články na www.mamanamaterske.cz - očkovat či neočkovat. Už je tam pět dílů a další budou následovat. Ano, byla jsem upozorněna, že mi může být vyhrožováno. Píšeme fakta a to někteří neradi vidí... bohužel!

terinda
18. črc 2012

Proč ne? To netuším 😉
Ano - dala jsem očkovat dítě (prevenarem), protože mi to dr. doporučila a protože mi přijde bezpečnější dítě naočkovat 😉
Pokud se bojíš reakce s hexou, dej naočkovat odděleně.

Nemám zdravotní vzdělání, nejsem odborník na očkování, věřím své dětské dr. 😉

slundo
18. črc 2012

Máme hexu + synflorix najednou, snášíme bez závažnějších komplikací, jen mírně zvýšená teplota. Synflorix jsme dli kvůli častým zánětům středního ucha v rodině. Prevenar je zase proti více kmenům, které se u nás nevyskytují, ale doporučuje se dětem, kteří přicházejí do styku s lidmi, co cestují do zahraničí.... Nežádoucí účinky mají i běžné léky a je mi líto všech dětí a maminek,kterým se po očkování něco přihodilo, ale o autismu v souvislosti s očkováním jsem četla studii a nic dokázaného není. Nikdy nevíš jak tvoje dítko bude reagovat, to je pravda, ale to nevíš ani před prvním podáním PNC apod. A opravdu nemusíš dávat obě najednou a je důležité, aby bylo dítko zdravé a i po očkování se vyhýbat nemoným apod. Toť názor člověka, který věří lékařům a své dítě očkuje ( ne proti všemu co je na trhu).

sturnus_vulgaris
18. črc 2012

Nam bylo doporuceno ockovat Prevenarem 13, protoze je vicevalentni. Je tam oproti Synflorixu ale mensi doplatek.
Ja jsem priznivcem ockovani, a proto ockuji. I pres cetne HOAXy o autismu.

katyxq
18. črc 2012

Nedávat a i o povinném očkování hodně přemýšlet a oddalovat. Přirozenou miunitu očkování nepodporuje, naopak ji ničí, navíc očkovací látky obsahují řadu ne zrovna zdraví prospěšných sloučenin, prostě zbytečná zátěž organismu.

stula007
21. říj 2012

Ahoj, pro maminky, ktere jeste nejsou rozhodnute, zda a jake ockovani, pripadne otazky vyzivy deti, muzu doporucit prednasky, ktere se budou konat 10.11.2012 v brne. Informace najdete na webu www.zdravedetinase.webnode.cz
Petra