Očkování TBC. Mohu nechat dceru očkovat?

karol1996
1. kvě 2022

Zdravim, jelikoz se mi dcera narodila az v roce 2019, neni očkována proti TBC. Nevite, zda ji mohu nechat na svuj vlastní popud oočkovat?
Dekuji za odpoved.

nikjean
1. kvě 2022

Ano, můžeš.

j.a.n.i
1. kvě 2022

@karol1996 Když si to zaplatíš tak můžeš. Akorát nevím do jakého věku to má ještě smysl.

karol1996
autor
1. kvě 2022

@j.a.n.i no, uvidím, co mi povi dětská.. ale snad to jeste pujde.

setba
1. kvě 2022

Lze do 5 let věku. Ale říkala mi doktorka primo na kalmetizaci, že ty pětileté uz neni dobré očkovat. Čím menší tím lepší. Že ty velké děti se hůř hojí. Mě 4,5 leteho doporučila už neockovat. Zavolejte si přímo na oddělení kalmetizace, tam Vám poradí nejlíp.

missbufy
2. kvě 2022

@karol1996 dejte vedet co vam rekli, chci resit to same, dcera ma presne 3 roky

martt
2. kvě 2022

@karol1996 Mám dítko narozené v roce 2011. Na vlastní popud ho naočkovat můžeš. Tenkrát když jsem se po tom pídila já , tak mi dětská říkala, ať si seženu papír z plicního na doporučení očkování. Ale teď už nevím z jakého důvodu. My jsme pak očkovat nedávali.

kocila
2. kvě 2022

@karol1996 ockovala jsem syna na vlastni zadost pres doporuceni od detskeho lekare-detsky nemel s tim zadny problem,synovi v te dobe bylo asi 18mes.,nic jsem neplatila

j.a.n.i
2. kvě 2022

@setba Ono nejde o to, ze by, se hur hojily, ale ze ta vakcina od urciteho veku neposkytne zadany vysledek

setba
2. kvě 2022

@j.a.n.i ano, do těch 5 let. Ale zminovala primo i to hojeni, ze pry u tech vetsich jsou z toho hnusne jizvy.

krisstina93
2. kvě 2022

Můžeš mám očkované všechny děti na vlastní žádost, akorát si to musíš zaplatit.