• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Očkovat Synflorixem nebo ne? Je to nutné?

19. února 2012 
Chtěla bych se zeptat, co si myslíte o očkování Synflorixem? Je to nutné? Je to pro dítě dobré?
Prosím Vaše zkušenosti.
Díky.
17. únor 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tohle téma tu určitě najdeš nejednu diskuzi. Za sebe doporučuju knížku Doba jedová, kde jsou hezky vysvětlená negativa očkování.
17. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já jsem na základě knížky Doba jedová své dítě očkovat tímto nenechala. Jen povinným očkováním.
19. únor 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nutne to neni, neockovala jsem.
19. únor 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ano, nutné to není. První dítě jsem nenechala očkovat, neboť vakcína byla dosti drahá. Nakonec ve dvou letech prodělal zánět stř. ucha s následným propíchnutím :frowning2: Nechala jsem ho pak naočkovat jedinou dávkou a zatím máme pokoj!?! Ale také je možné, že nám to spustilo období cyklických horeček - po roce pravidelných opakovaní se zatím oddálily (třeba bude konec)!?! Druhé dítě dostalo všechny dávky spolu s hexou...
19. únor 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nutné to není, ale já očkovala a i malou budu. Jen ne Synflorixem, ale Prevenarem 13.
19. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já neočkuji nic navíc nad povinná očkování. Zánět ucha měla holka jednou a to z bazénu a je to už rok a od tý doby nic. Já mám pocit, že očkováním spíš ubližuju, nicméně si zas myslím, že kdyby se neočkovalo vůbec, nebylo by to taky dobře:slight_smile:
19. únor 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek