Pediacel, je už na trhu?

veri0007
17. led 2016

Ahoj maminky, ještě jsem v lékarně nezjišťovala, ale je už dostupný pediacel?

pavlina248
14. dub 2018

@rebe já Vám moc děkuji za odpověď. Mohla bych se zeptat, kde bych pediacel našla? Moc času už nemáme.

codal
14. dub 2018

@pavlina248 Pediace už bohužel asi nesezenete.Posledni dovážka,co vím,byla v červnu,a už prý žádná nebude.Pokud se tedy něco nezměnilo.

astyna
14. dub 2018

@dancamich

U pneumokoků jde o to, že asi 2 první očkování musí být do určité doby. My to nestihli - pediatra nám o nich neřekla, tak jsme začali pozdě. Přeočkování se nikdy neplatí.

meesha
14. dub 2018

@dancamich mate kliku, zalezi na tom, zda si to dr obhaji. Opravdu to tak je, ja to resila primo na pojistovne. Musi to byt do 7m. Obe davky. Nebo je vase dr v nejakem gangu, tak ji to prpjde.

meesha
14. dub 2018

Sry, tri davky. Tady je uveden zakon, dle ktereho to je: https://www.vakciny.net/PORADNA/Temata/P_pneumo...

rebe
14. dub 2018

@pavlina248 Bohužel, je to tak, že už jej nejspíš neseženete. Občas je nějaká hromadná akce, že jej lidé objednávají z Británie, ale málokdy a vyjde to pak opravdu hodně draho. My naštěstí ještě stihli poslední dodávku do ČR přímo od distributora.

dancamich
14. dub 2018

@meesha Moje první MUDra byla vždycky docela držka, takže si obhájí na pojišťovně asi všechno 😀 U druhého tohle očkovat nenechám, takže problém vyřešen.

qwertyn
14. dub 2018

@dasenka5 Jenomže ta žloutenka je jedním z hlavních problémů té vakcíny, je to důležité kritérium, podle kterého jsme se my a myslím i hodně dalších rozhodli právě pro pediacel.

dasenka5
14. dub 2018

@qwertyn Jj. Jenže já bych ji musela doočkovat do tří let, aby mohla dcerka do školky. Tím bych si moc nepomohla. Dostala by do těla další dávku navíc...A potom bez očkování nemůžou na tábory, a třeba i studovat v zahraničí ( až budou větší..).

kocarecek
19. dub 2018

pediacel občas někdo prodává, to lidi co si jej objednali a očko si rozmysleli..na FB je skupina.

jsemloupacek
Autor odpověď smazal
Zobraz
butrum
16. zář 2018

Pěkný den, prosím, chybí nám poslední dávka Pediacelu, kdybyste někdo měli a nevyužili, dejte mi vědět...nebo klidně i tip na nějakou lékárnu, kde by se dala sehnat. Díky moc!

jsemloupacek
Autor odpověď smazal
Zobraz
jsemloupacek
8. lis 2018

Dobry den. Shanim uz jen jednu vakcinu Pediacelu. Nemate nekdo nebo nevite o lekarce, ktere lezi nevyuzita? Dekuji pekne.

dita_tydi
Autor odpověď smazal
Zobraz
m55555
11. únor 2019

@dita_tydi
Dobry den, mela bych o Pediacel zajem, mohu ho od Vas koupit?

urtica
11. únor 2019

@juleth Ano, to lze, ale je tam pak problém s převozem - ten musí proběhnout za určitých podmínek a nevím, zda Vám to tu někdo píchne, když nebude mít ověřeno, že jste ty podmínky dodržela...zjišťovala jsem u monovakciny proti spalničkám, ale tam je teda ještě problém s tím, že tu není ani registrovaná...

dita_tydi
11. únor 2019

@m55555 Dobrý den, ozvala se mi před Vámi paní, tak Vám napíšu, kdyby ho nevzalla. Dnes zjistím, jak by to bylo z převozem. Asi nejste z ČB, co?

jsemloupacek
12. únor 2019

ja sehnala v praze tri vakciny, musite obvolat doktory a zkouset. 🙂 nekdo urcite jeste ma.

m55555
13. únor 2019

@urtica Muzu se zeptat, jakou monovakcinu mas na mysli (nazev a vyrobce)? Podle mych informaci v soucasne dobe zadna monovakcina proti spalnickam neni v cele Evrope...? Dik!

urtica
13. únor 2019

@m55555 Je možné, že už není, pídila jsem se po ní v roce 2015...

radkaprokopova1
16. dub 2019

Dobrý den, nevíte prosím, jak se ta skupina kolem shánění Pediacelu na FB jmenuje? Děkuji R.

jsemloupacek
16. dub 2019

@radkaprokopova1 neni primno skupina na pediacel. je to ve skupine informovane ockovani a tam si vyhledate lupou pediacel. nepsat zvlast na zed jinak letite 🙂