Pediatr tolerantní k neočkování v Praze, víte o nějakém?

neaja
13. bře 2013

Ahoj, moc bych Vás chtěla poprosit, jestli někdo nevíte o nějakém pediatrovi v Praze, který by chápal rodiče, kteří chtějí děti ušetřit povinných očkování. Bydlíme na Praze 3, ale kdyby se nějaký našel kdekoli po Praze nebo i v okolí, budeme vděční. Brzy se nám má narodit miminko a my ještě bohužel nemáme lékaře. Poraďte prosím.
Nea

ofelieee
13. bře 2013

bohužel jsem z Brna a v Praze nikoho neznám, ale chci napsat, že ssi myslím, že postoj lékaře ve finále není tolik rozhodující, on nemůže udělat nic, co by nedovolil rodič, takže své si uhájíš proti všem 🙂 držím palce

xsenova
13. bře 2013

tiez potrebujem pediatra na P2. Nechceme dat MMR - ale ako pise @ofelieee ak nenajdes, musis obhajit svoje rozhodnutie. Nahodit kamenny vyraz, ze ockovanie nebude a koniec. Mudra v Prahe na teba nema cely den - len tych vyhradenych 10 min to musis prezit 😀

ivular
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hav81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klaraalucka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
garfie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mates22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
johanka12
15. bře 2013

Doporučila bych obejít pediatry v místě bydliště a zjistit jejich postoj. K neočkování se staví různě, ale konečné rozhodnutí o očkování (i těch povinných) nakonec dělá samotný rodič. A pokud vím, tak pediatr nemá povinost hlásit odmítnutí očkování, leda ne vyžádání hyg.

katyxq
15. bře 2013

Jsme z Brna, takže z tvého okolí ti nikoho neporadím. A takto veřejně ti asi neporadí ani nikdo jiný, protože svému lékaři se vstřícným postojem k neočkování nechce uškodit, způsobit mu problémy (od ostatních lékařů, úřadů). Nakoukni do diskuzí a skupin o neočkovaní tady nebo na slovenské verzi Koníka (do tamější diskuze https://www.modrykonik.sk/forum/sukromne-diskus... chodí i spousta Čechů, o přístup si napiš uživateli prevenar).
http://www.slobodavockovani.sk/news/nedavajte-k...

najam
16. říj 2013

Ahoj, taky se přidávám s prosbou o kontakt na nějakého pediatra ochotného neočkovat příp. odložit očkování a celkově volit alternativnější cesty. Ideálně v Praze nebo blízkém okolí. Díky!

koderovakat
25. pro 2016

ahoj, moc prosím, můžete mi doporučit pediatra na Praze 4, který neočkuje, případně je tolerantní k posunutí termínu očkovaní na později. Moc děkuji. Naše doktorka nás neuvěřitelně tlačí a nahání...

kuratkol
25. pro 2016

Vim o pediatrovi na Praze 5 (Stodulky), kdyby nekdo chtel.

burijanka
22. únor 2017

@kuratkol Zdravim,byla bych moc vdecna za kontakt na pediatra v Praze, ktery nema problem s odlezenim ockovani.

kristynasa
24. bře 2017

Naše Dr. neměla problém s odložením očkování do 18. měsíce a změnu Hexy na Pediacel. Ale s úplným neočkováním, prý nesouhlasí. Snad si nebudeme muset hledat někoho jiného až odmítnu MMR. Doktorka se jmenuje Jaroslava Wiererová a je na Praze 7.

holkaodbrna
24. bře 2017

@kristynasa
Nevíš náhodou jak se k tomu staví MUDr. Dvořák tamtéž? Díky.

kristynasa
25. bře 2017

@holkaodbrna
Nevím, nikdy jsem u něj nebyla.

patrycie
31. kvě 2017

@kuratkol Dobrý den, prosím o kontakt na p.silhankova@seznam.cz

karotka11
28. zář 2017

@kuratkol
Ahoj prosim mohu poprosit o kontakt tohoto lekare ve Stodulkach?
katerinka@seznam.cz

gaben42
17. kvě 2018

@kuratkol zdravím,máte prosím ještě kontakt na pediatra co je ochotný neočkovat dle kalendáře?díky moc prosím když tak na email drtilovag@seznam.cz

anushka111
17. zář 2018

@kuratkol Mohla bych také poprosit o pediatra který repektuje neočkování třeba tady interní zprávou, případně dodám email.

forry
7. lis 2018

@kuratkol Mohla bych také poprosit o pediatra který respektuje neočkování interní zprávou

paja1122
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzkaz13
Autor odpověď smazal
Zobraz