Povinné očkování - vakcína MMR - průšvih jako hrom

juraj7777
26. pro 2016

Ahoj Všem, jen jsem vám chtěl dát vědět, že jsem dneska našel stránky, kde je možné shlédnout kompletní verzi dokumentárního filmu s názvem VAXXED. Ten film je buď s CZ nebo SK titulky a rozhodně stojí za shlédnutí. Překopíruju sem ten úvodní text, který je u toho filmu, ať ostatní vědí o čem to vlastně je. Dejte pak vědět váš názor. Juraj.

VAXXED - Nejnebezpečnější dokumentární film v dějinách lékařství (CZ a SK titulky)

Přátelé, dovolte mi, abych Vás dnes tímto srdečně pozval k premiérovému sledování kontroverzního filmu VAXXED, který je osazen jak CZ titulky, tak i titulky v SK jazyce. Po právu tomuto snímku lze přisoudit název „Nejnebezpečnější dokumentární film v dějinách lékařství“. Kontroverznost tohoto snímku především spočívá v přiznání Dr. Williama Thompsona ze Střediska pro potlačení a předcházení nemocí a chorob (angl. Centers for Disease Control and prevention = CDC), že se podílel na ohromném vědeckém podvodu, kterým se ututlala pravda, že vakcíny MMR, mohou výrazným způsobem zapříčinit nárůst pacientů s diagnózou autismu.

http://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-...

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
evik19
26. únor 2017

@dzungala jasně jsem bláznivá hoaxerka🙂 Já o své zkušenosti mezi svými známými mluvím, i když pak na mě mnohdy koukají jako na blázna, ale už se neobhajuju. Mám pocit, že je moje povinnost upozornit lidi okolo sebe, že se to může stát a že minimum, co mužem udělat - a o čem mi třeba nikdo neřekl a musela jsem si to vydupat sama, je odložení do vyššího věku, schéma 2+1 a očkování jen v době absolutního zdraví. Prostě nechat naockovat 9tydenni mimi v únoru, kdy jsou všichni okolo nachlazení, mi přijde po vlastní zkušenosti jako největší nesmysl, ke kterému jsem se kdy mohla nechat dotlacit. Informaci předávám, jak si s ní kdo naloží, to už je jejich věc. Jsou maminky s dětmi, které po každém očkování absolvují zápal plic a přesto ockuji dal v kombinaci s nepovinnou vakcínou - osobně nepochopím, ale jsem si jistá, že každá věříme, že pro to svoje dítě děláme jen to nejlepší. Ale nechci tu plevelit diskuzi, mmr syn nemá, tak k tomu naštěstí osobní zkušenost nemám. Každopádně gratuluji všem maminkám a babickam , které mají potomky bez následků, není to tak samozřejmé, jak se může na první pohled zdát.

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
evik19
26. únor 2017

@dzungala
Tak to ti nezávidím, my máme štěstí a povedlo se mi dostat k doktorce, která konečně začala řešit synovo mluvení a růst, místo toho, aby mi při každé návštěvě vyhrožovala, že syn zcela jistě zemře na spalnicky a sociálka mi co nevidět zaklepe na dveře 🙂 Dojíždíme cca 25km,ale stojí to za to... Konečně doktorka, se kterou se nebojím mluvit a která světě div se dokonce řeší i následky nejen aplikaci očkování.

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
caverina
26. únor 2017

@dzungala netvrdim ze je pokazde lehke si toho pediatra najit ale nemyslim si ze kazda maminka ma takovy problem jako ty...

travnulee
26. únor 2017

@anelamates já žádné rosalio nenabízím a sama tomu moc nedůvěřuju, to co jsem odkazovala na youtube, je rozhovor s MUDr. z Ústavu hygieny a epidemilogie UK a to my přijde naopak velmi důvěryhodné, podívej se a zvaž sama, ale pohybuju o tom, že tě to alespoň po částečném shlédnutí přijde jako nedůvěryhodné a pak až mě obviňuj jo:

https://www.youtube.com/watch?v=uoLFNTYSkdY
delijubi
9. bře 2017

@travnulee Autismus jako nasledek ockovani MMR vyvraceny davno neni, naopak. A jednim z dukazu je, ze v pribalovem letaku vakciny Priorix je napsano, ze po aplikaci vakciny mohou jako kontraindikace nastat vyvojove problemy ditete.

anelamates
9. bře 2017

Vývojový problém je autismus? takto vrozené onemocnění? No to bych vážně ráda věděla, jak je to možné.