Předepisují vám po očkování Fenistil?

dadka2
3. srp 2010

předepisuje vám mudr. po očkování fenistil?

momin
3. srp 2010

@dadka2 nam nee.... 😕

verbalinka
3. srp 2010

po ockovani ne, ale ted ma Willik kasel, tak je dostal na noc na zklidneni krku, ale moc to nefunguje a dusi se dal. Moc nechapu, na co by byl fenistil po ockovani...?

kjajule
3. srp 2010

Tak ten fenistil (pokud je myšleno kapky) je myslím na alergické reakce(nejsem si 100% jistá)...dostaly jsme ho jednou na rýmu...ale taky nám nepomohl... 😒

neumisa
3. srp 2010

po očkování??? 😕 to ne, my s ním mažeme hmyzí kousance ...

fender
3. srp 2010

ne...

smardik
3. srp 2010

ne, fenistil mám doba na štípance

bufina
3. srp 2010

Taky ho máme doma na štípance od komárů a jiné havěti 😀

jmisa
3. srp 2010

Taky ne.
Ale kapky jsme dostali jako přídavek ke kapkám na kašel.

janica..
3. srp 2010

ne

ined77
3. srp 2010

my jsme kapky dostali 😉 .matýnek měl několikrát po očko horečku, tak kapeme preventivně 😉 .

samik2008
3. srp 2010

Fenistil kapky jsme měli předepsané když měl malej neštovice,aby ho to zklidnilo a neškrábal se a mastičku mám taky na štípance.....ale po očkování to teda slyším poprvé

sturnus_vulgaris
3. srp 2010

Ne

makak21
3. srp 2010

Nikdy nám ho nedala doktorka

andy80
3. srp 2010

Ne, fenystyl kapky jsme dostali jen, když jsme měli šílenej kašel, tak aby ve spaní děti nekašlaly a taky ho měl starší na alergii, ale po očkávní to slyším poprvé. A dávat něco dětem preventivně mi přijde divné. Ač fenystil nebo jsem tu už někde četla i léky proti horečce preventivně po očkování. Nikdy jsem to nedělala a ani jedno z mých dětí reakce po očku nemělo.

pettru
3. srp 2010

nam ho dr nepredepsala po ockovani...ale ted nedavno, kdyz mala prisla o hlas a sypala...jinak predtim sem kapky davala pri ryme - zklidnuje a u volnuje ty napuchnuty sliznice, aby se lip dejchalo - docela to pomohlo, jeste v kombinaci se sinupretem na odhlenovani - ale to uz je na jinou debatu

berenika39
3. srp 2010

ano, každé očkování, už po prvním měl horečky, fenistil tlumí alergickou - přehnanou reakci na cokoliv - štípnutí, jídlo, vakcínu. dávali jsme ho tři dny před, v den očko a dva dny po očko. dávkování 1 kapka na 1kg váhy prcka, třikrát denně. upřímně - rakce přišla vždycky, možná byla mírnější díky fenistilu, nevím, jaká by byla bez něj. a to je petr jinak zdravý, nemá žádně rýmy, imunita ok. doporučila mi to moje mudra, ke které chodím s petrem od narození, je fajn a věřím jí, neměla jsem důvod pochybovat.

artuse
3. srp 2010

nám ne, ale je to jak píše berenika, Fenistil kapky tlumí alergické reakce, v souvislosti s očkováním vím, že se např. předepisuje dětem ekzematikům, aby po vakcíně nedošlo ke zhoršení ekzému, apod.

zuzik03
3. srp 2010

nam ho k ockovani predepsala, ale doporucila vzit az v pripade obtizi, urcite je dobre ho doma mit v detske lekarnicce 😉

zdeniii
5. srp 2010

Ne, sklyším to prvně...