• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prevenar ve 4. měsíci. Nechali jste ho aplikovat?

18. února 2009 
Holky muzete poradit. Male jsou 3 mesice. Dnes dostala 1. hexavakcinu. Ptala jsem se doktorky na prevenar a moc se netvarila. Prej je to zbytecny, no ale kdyz chci pichne ho v 4 mesici s 2,hexavakcinou. Tak nevim zda se nestrachuju zbytecne, ale nechci si pak vycitat ze jsme malou nedali ockovat.Nechavali jste prevenar uz v 4 mesici aplikovat???
2. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nechávali už ve třech měsících, každý dr.nato má jiný názor :slight_smile:
2. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaajino a rovnou z hexavakcinou??Meli jste nakou reakci???
2. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám to očkovaní dr.přímo nařídila,protože máme rizikové mimi.Očkování by mělo proběhnout teď po 3.měsíci.určitě mi to nepřijde zbytečné
2. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si prave take myslim ze to neni zbytecne, ale dulezita prevence. Kazdej doktor jinej nazor...
2. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě bych dala naočkovat :slight_smile: Nic tí, nezkazíš, ba naopak :slight_smile:
2. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alterna: mala jde v pulce mesice na hexavakcinu - potreti, takze pak v prubehu srpna ji naockujem.
2. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme ho dostali taky ve 3 měsíci,ale řekla jsem že nechci by byl společně s hexou tak chodíme teď na očkování po 14 dnech,jednou hexa a jednou Prevenar.
2. črc 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berundo my měli obě injekce naráz a reakce jediná a pozitivní celé odpo spinkala :slight_smile:
2. črc 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alterno, tak nase dr. mi ho jen a jen doporucila, ale jdeme na prvni az v 7. mesici. ze pry ted s tema hexama by to bylo pro telicko dost velke zatizeni, takze nejdriv nahexuje a pak budem prevenarovat :wink:
2. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nechali taky se 2.hexou a naráz. Jediná reakce byla ta, že ji druhý den ráno vylezly první dva zoubky:slight_smile:
2. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dali první prevenar s první hexa ve 4měsíci ( ve třetím smě měli ještě reakci na TBC), Vincent měl druhý den 38 TT, ale pak už v poho, ted dem na 6.měs, zase hexa+prevenar.Na příbalovém letáku je , že se to může dát s hexa. Určitě to není zbytečné. My necháme pak i proti meningitidě, at mame jistotu..........
2. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky chci se jen zeptat na kolik to očkovaní celé výjde když je více vakcín?
2. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciv, když začneš do 7. měsíců, jsou vakcíny 3, každá za 2 tisíce. když začneš po 7. měsíci, jsou myslím jen dvě, ale nevím, jestli stojí stejně.

jinak nás píchla taky rovnou s první hexou, malá měla dva dny zvýšenou teplotu, jinak nic, naštěstí :slight_smile:
2. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik03 díky za info, vím že jednu vakcímu propláci pojistovna tak aspon něco asi do toho pujdu než abych si to pak vyčítalal
2. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli 1. vakcínu s druhou 2.dávkou Hexy, stejně tak se 3. a na přeočkování jdem ve dvou letech. Každá vakcína stála 1800,- a část z toho jsem si nechala proplatit pojišťovnou:slight_smile: (jseme u ZPMV)
2. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo nějaké zkušenosti s nežádoucími reakcemi po tomhle očkování ?
3. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ja za ni dala něco malo přes 2000,- to je divný. My sme u metal Alianz 217 a ta nyní přispívá 4000,-takže po třetí dávce donesu účtenky a očk.průkaz a dají mi 3000,- další litr po přeočkování ve dvou letech
3. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prevenar sem malemu zatim nedala, ale ted uvazuji, ze bych mu ho nechala dat v 7 mesici...puvodne jsem chtela az v roce, ale chci chodit plavat a do materskeho centra, tak pro jistotu...
co myslite? mam pockat az v roce (kvuli tomu, ze prvni rok toho maji strasne moc toho ockovani) a nebo mu to dat v 7. mesici uz?
Dalsi vec, ktera me zajima...jake jsou reakce? Horsi nez po hexavakcine?
Prispiva neco VZP?
diky moc :wink:
16. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mallory,
myslím že zbytečné to není (já si říkám, že čím dřív tím líp-pokud je to možné, co kdyby náhodou něco chytl a já si pak vyčítala, že jsem čekala do tehdy a do tehdy), my už máme za sebou všechny tři dávky (společně s hexou) a reakce nežádoucí žádná. Nebyl ani spavý, ale ani protivný, teplota ani průjem, nic se u nás nekonalo.

Tak vzhůru do toho a ať nemáte ee reakci :grinning: :grinning: :grinning: .

S tou VZP nevím, ale OZP dává 1000,-. Lepší než nic, ale myslím že VZP taky přispívá. někde to určitě budou mít napsaný - www.vzp.cz .
16. únor 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
VZP prispiva celkove jen 500 a to az po prvnim roce ditete :wink:
16. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/Svet-pojistence/VZP_svet_pojistence_komplet_.pdf

strana 4, vpravo - něco o pneomokových nákazách tam píšou, že až 2400,-, ale musíš si to prostudovat :wink:
16. únor 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my jsme dali zatím první společně s první hexou... reakce na prevenar: až 2 dny po té - opuchlé kolem vpichu a celkově mrzutější... teplotu měl první 2 dny okolo 37,2... :frowning2:
18. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek