Priorix. Máte zkušenost s vedlejšími účinky?

elizsebik
1. pro 2021

Dobrý den, včera bylo Sebikovi 13m. A včera dostal priorix, hexu měl bez reakce. Nějaké nové aktuální zkušenosti s priorixem (vedlejší účinky)? Kdo to měl v nedávné době? K cemu bych se měla připravit?

Předem děkuji 🥰

marcicek84
1. pro 2021

@elizsebik po prvnim priorixu mesic protivnost a 6 tydnu nespavost u dcery a regres ve vyvoji trictvrte roku hlavne co se tyce reci, a 12. den teplota 37.8.

gbp
1. pro 2021

@elizsebik u nas nic. a to ji myslim sleduju velmi bedlive. taky sem z toho mela obavy. dostala ale az v 18 mesicich.

zuzroko
1. pro 2021

U nas teda nic. Jen pak nastal bojkot nocniku asi na 2m, ale to s tim vubec nemusi mit souvislost ☺️

barmil
1. pro 2021

@elizsebik syn dostal až v 16ti měsících a naprosto bez reakce.

lenula02
1. pro 2021

U nás nic...

rejalin
1. pro 2021

Syn v 16m dostal a bez reakce, bude to teď 3 týdny..

jjasmina
1. pro 2021

@elizsebik dcera očko v 18mes, bez reakce

elizsebik
autor
1. pro 2021

Holky děkuji moc, chtěla jsem se zeptat, a vy preventivně něco dávaly?
V starých diskuzi jsem četla, že mudr občas píše rovnou i recept na nějaké silnější léky na horečky, nebo, že po očkování se preventivně dává Paralen.

surikata131
1. pro 2021

@elizsebik asi 10.den horečka, další den ještě zvýšená teplota, týden nechutenství (ale možná spojené i s růstem zubů), únava. Preventivně asi nic, ono to nastává až tak po tom týdnu. Na teploty klasicky Nurofen, Panadol…

jjasmina
1. pro 2021

@elizsebik dr říkala, že po očkování mám dát navečer Nurofen, ale zapomněla jsem 😃🤣Ale horečky neměla stejně

veroniqess
1. pro 2021

Ve 13 měsících bez reakce. Možná, kdybych se hodně snažila něco najit, tak třeba dva dny protivný. Ale to mohlo být i špatnou konstelací měsíce 😆😆 preventivně jsem nedávala nic

95newmommy2020
1. pro 2021

Napisu ti jeden poznatek. Syn teda není očko, my to chceme odložit alespoň do 3 let. Každopádně kamosky shodne rikaly, ze se jim pak děti začaly vztekat, kousat a odmítat jídlo, plácat. Dávaly tak v 15,16 měsících. No já muzu říct, ze mě to v tom období přesně dělal i bez očka. Kdybych ho nechala očkovat, myslela bych si ze je to tím. 😄

elizsebik
autor
1. pro 2021

Super holky, děkuji moc, takže taky doufám že vylezeme z toho bez vedlejších 😍