Nespavost po Priorixu

dc2015
5. čer 2017

Máme 3 dny po naočkování priorixem. V noci syn nespal skoro vůbec, až k ránu cca 3 hodinky. Přes den neusnul také, ačkoliv běžně ještě tak 2 hodinky spí. Máte někdo zkušenost s nespavostí po priorixu? Podle příbalového letáku je to možná nežádoucí reakce? Jak dlouho vám to případně trvalo? Popř. i jiné nežádoucí účinky... Jsem z toho rozhozená, nevím, co mám čekat. Předtím jsme očkovali jen pediacel a proběhlo vše úplně v pohodě. Děkuji za odpovědi.

delphy23
13. čer 2017

Dobry den, mohu se zeptat, jak jste na tom ted? Je to lepsi? Jsme tyden po prvni davce, maly ma 27 mesicu. Spaval krasne, ale ted posledni dny, se v noci vzbudi a treba dve hodiny nezabere. Pres den taky nechce spat. Tak snad to prejde.

dc2015
autor
13. čer 2017

@delphy23 My máme po 11 dní, spí v noci pěkně, ale přes den spí málo a probouzí se nedospalý, unavený. Dopoledne usne tak na 40 minut, předtím spal i 2 hodinky a víc. Plus včera se osypal :(

kituska20
13. čer 2017

Nemá třeba spalničk z té vakcíny? Bohužel se to stává :( proto odkládám než půjde do školky

dc2015
autor
13. čer 2017

@kituska20 Nevím, nám říkala doktorka, že slabá vyrážka je běžná. Teplotu nemá, jinak vše ok, jen lehce protivnej.

misabohacova
7. srp 2017

My máme teď stejný problém měl teda ještě navíc teploty a taky nechce spát přitom je úplně vyřízeny vůbec si nevím rady co s tim

nike2015
7. srp 2017

Měli jsme to taky, po měsíci se to zlepšilo - začal zase spát přes den. Ale v noci spí o něco míň a občas se vzbudí a třeba hoďku trvá, než zase usne.

dc2015
autor
7. srp 2017

Tak u nás se to nakonec úplně srovnalo, ale nějakou dobu to trvalo... Tak těch 14 dní určitě

misabohacova
7. srp 2017

Našem Tadovi je rok a tři měsíce a bojujeme s tím spaním ...kolikrát denně vám děti spí v tomhle věku? Když ho dám spát jednou denně tak je večer pretazeny a po hodině co usne se vzbudí a chce si hrat ...

misabohacova
7. srp 2017

Jinak spinká dvakrát denně a budi se jednou na mlíko ale teď po očkování katastrofa ...je mi ho lito a já jsem už taky vyčerpaná

jitkazez
5. bře 2022

Dotaz sice už není aktuální, ale možná někdo přečte. Jsme po očkování MMR vakcínou a z pohodové a spící holčičky je opak. Večer uspáváme přes hodinu a v noci se budí a nemůže usnout několik hodin, pak usne až nad ránem. Odpolední spánek býval hodinu až dvě a teď nic. Máte někdo zkušenosti? Za jak dlouho se to srovná? Ty noci jsou hodně náročné, je vzhůru kolem 3-4 hodin v kuse, je nevrlá a plačtivá...