• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Proti čemu byste nechaly očkovat 14měsíční dítě?

19. října 2013 
Mam dotaz, dnes nam dr nabidla ocko :zloutenka typu A, zardenky, priusnice , plane nestovice ockovaly by jste?
15. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarděnky, příušnice a spalničky jsou "povinné" očkování, bez něj nevezmou dítko do školky...Ale dá se očkovat i později, není stanovena nějaká hranice, naše dr. očkuje před 2. rokem. Žádné očkování navíc bych nedávala...Přidej se doskupiny očkovat/neočkovat....tak se dozvíš víc o očkování
16. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme posunuto MMR, nic navíc rozhodně dávat nebudu :slight_smile:
16. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek není pravda, že takto neočkované dítě nevezmou do školky, to moje je toho důkazem. Za přečtení stojí: http://www.ferovanemocnice.cz/pravni-poradna/ockovani-27/n-prijimani-neock-3059.html a http://www.vitalia.cz/clanky/13-kauza-ockovani-materska-skola/
18. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
MMR,ale máme ho posunuté minimálně na příští léto.
18. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k Díky za info. :slight_smile: To jsem nevěděla.Je fakt, že jsem se o to nikdy moc nezajímala, protože dcera "povinné" očkování má. Začala jsem se o očkování více zajímat až teď u druhé dcery....Právě jsem se minulý týden ptala ve školce ředitelky, jak je to s přijímaním neočkováných dětí. Zajímalo to maminku v jiné diskusi...Dozvěděla jsem se, že ona by neočkované dítě nepřijala,protože je právě nařízení, že musejí mít děti "povinné" očkování....Chodí to prý kontrolovat i inspekce....
18. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek moje taky nema a je ve skolce.
18. říj 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelahlistova Nevíš název vakcíny? Je to divná kombinace nemocí :unamused: Zarděnky a příušnice jsou v povinném očkování, tak pokud nebudeš bojovat za neočkování, dítě proti nim očkované bude. Očkují se od 15 měsíců.
18. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek ano, to může kontrolovat jejich inspekce, protože školský zákon říká, že přijímat smí jen očkované děti, ale možnosti, jak na to vyzrát, naštěstí existují.
18. říj 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje taky mít nebude a už je nahlášené
19. říj 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k dávali jste ve školce ještě nějaké dobrozdání, že přebíráte zodpovědnost ?
19. říj 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek