Reakce na 4. dávku hexavakcíny. Syn má teplotu

daasik
21. led 2009

AHoj, nemate nekdo zkusenost s reakci na posledni davku hexavakciny? Matej u prvnich trech davek uplne bez reakce, po ctvrte davce vcera dostal horecku, dala jsem mu panadol sirup, do rana to trochu kleslo, dneska dostal zase dvakrat panadol, ale porad ma 37,5, je desne protivnej a uknouranej a na miste vpichu se mu udelal takovy cerveny vystouply flicek, vypada to jako stipanec. Mate nekdo podobnou zkusenost? Jak dlouho trva teplota?

garfieldmail1
21. led 2009

Ahoj, syn měl reakci jen u 3.hexy. Měl teploty dva dny 39. Volala jsem k doktorce, jen mi doporučila srážet teplotu k tomu určenými léky a pokud by měl teploty i 3.den, tak bych k ní zašla. Syn byl taky hodně unavený, bleďounký, pořád ospalý a pořád na rukou 🙂 V místě vpichu myslím nebyla žádná reakce. To přejde 😉 nebo si pro svůj klid ráno zavolej doktorce 🙂

monik76
22. led 2009

Ahoj, my byli včera na poslední Hexe. Čekala jsem reakci, ale naštěstí nic. My měli reakci jen na první dvě, pak už dobrý. Každý to má jinak, někdo zvládne první 3 v pohodě a na čtvrtou má teplotu. Za dva dny bude v pohodě. 😉

andys26
22. led 2009

Ahoj tak u nás byly teploty taky po 3.hexa..ale po dvou dnech byl klid. Teď po té čtvtrté naštěstí bez teplot. Malý byl akorát trochu mrzutější a unavenější. Červený vystouplý flek jsme měli taky na to dr. doporučila chladit obkladem. 😉

lukajda
22. led 2009

Ahoj, na poslední Hexe jsme byli před 10 dny. Nikdy žádná reakce nebyla, ale tentokrát měl Tadeášek dva dny 38,5. Sráželi jsme Panadolem, ale jakmile přestal účinkovat teplota byla zpět.Po dvou dnech bylo všechno v pohodě. Za tři týdny se chystáme na Priorix tetra a už teď se děsím, co bude 😕

monik111
4. únor 2009

Ahoj, tak u nás byla první tří dávky uplně v poho a po čtvrté horečky jak blázen a druhy den se mi zdálo,že divně polyká a bylo to jasný.Angína!!!!! A ještě k tomu v místě vpichu byla strašně osypaná. Takže ani pořádně nevěděli proč. No hrozný dny. Prý ji asi naočkovala a mohla být trochu nachlazená. Tak nevím.Každopádně jsme od tý doby pořád nějak nachlazený. Takže už tři měsíce nemůžeme jít na očkovaní spalniček. Takže tak. Snad to u vás nebude mít tak hrůzný scénář a budete v poho. Tak se mějte a pevné zdraví.

denisia
4. únor 2009

ahoj,
monik, ako bola osypana? lebo mne sa zda, ze nam po hexe vybehli vyrazky, a teraz ma osypanu celu nohu ... pytala som sa dr. a ona vravela, ze z hexy by nemal byt osypany ...

hanule05
4. únor 2009

ahoj, můžu se přidat?

dcerce se po čtvrté dávce udělal přes celou půlku prdelky obrovský červený flek a v místě vpichu velká tvrdá boule. Na očkování jsme byly v půlce prosince a ještě dnes nahmatám malou tvrdou bouličku v místě vpichu. A taky měla zvětšený uzliny v tříslech, který nahmatám i teď, ale to nevím jestli to už není normální velikost.

Tu bulku jsem asi týden masírovala, ale když jsem viděla, že flek ustupuje a boule se pomalu zmenšuje, tak jsem to masírovat přestala.

Doktorka naznala, že asi zatnula sval, proto ta boule, ale proč ten obrovský červený flek, tak to nevěděla.

denisia
4. únor 2009

flek sme mali i my, ale stratil sa za dva - tri dni ...