Reakce na očkování - flíček a bulka. Máte zkušenost?

martinka79
9. črc 2008

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost z červeným flíčkem a tvrdou bulkou na stehýnku po očkování ve 3měsících. moje dcera totiž po takovém to očkování má na stehně dokonce dva dolíčky, jelikož jí setra špatně píchla (do svalu). syn byl očkovám včera a taková to reakce se mu objevila.

petronilla
10. črc 2008

Taky jsme to měli teď po očkování ve 4.měs.malou zatvrdlinku a bylo to červené,ale brzy to zmizelo.Když jsme byli ve 3.m.,tak měla malá horečku,ale v místě vpichu nic.

kamcatko
10. črc 2008

ahojky,tohle sem nám stalo po posledním očkování.Asi během 14dnů to úplně zmizelo.Je to prej běžná reakce 😉

nensy
10. črc 2008

tak mojí kamarádky holčička to taky měla a samo jí to zmizelo

martinka79
autor
10. črc 2008

🙂 holky díky moc už jsem se bála, že moje sestra neumí píchat injekce nebo že mají moje děti divné nožky. jsem hned klidnější. 😉

martinka79
autor
10. črc 2008

dělali jste s tím něco? 😉 či to nechali odeznít.

kamcatko
10. črc 2008

já jsem ji na to zkoušela dávat studený obklady ale to bylo asi 2x....zmizí to samo

martinka79
autor
10. črc 2008

děkuj,i také jsem zkoušela studené.

nensy
10. črc 2008

no moje kamarádka na to dávala studený obklady

gilotek
10. črc 2008

jo jo, studený. Chladit a chladit. Pak se uleví. Martínek to měl 14 dní, měl tam bouli jak hrom a červený 😠

berynka
10. črc 2008

Ahojky, my tedy po očkování nikdy neměly žádný problém... spíš naopak malá byla klidná jako beránek 😀 . Ale dr. mi vždycky říkala, že kdyby jí to náhodou zarudlo (kolem vpichu), tak dávat studené obklady. Ta reakce je určitě normální. Stejně tak zvýšená teplota, na to máme v zásobě zase Panadol Baby 😉 .

martinka79
autor
10. črc 2008

🙂 tak to jsem ráda. 😉

agatka77
18. črc 2008

ahojky,tak my po každé hexavakcíně ubrečení až hrůza 😖 .A te´d mi poradila známá (pozdě ale přece) homeopatika po očkování:Thuya occidentalis 15ch nebo 30ch,je to prý jedno 🙂

tetris.ka
18. črc 2008

My jsme měli všechny očkování v pohodě, žádná reakce, ani na malé jsem nepozorovala žádné změny 🙂 .

janinininka
18. črc 2008

nás bolelo večer bříško moc plakala, ale nevím, zda to bylo z toho, každopádně doufám, že už se to nestane příště! jinak byla statečná..

cazadora
19. črc 2008

tak naše natálka měla po první hexe bouli jak hrom s modřinkou trvalo asi měsíc než to zmizlo ale zmizlo víckrát už to neměla

jajanca
24. říj 2020

Reakce na ockovani