Reakce na očkování proti meningokokovi. Měly děti?

uhlicek
23. bře 2010

Chtela jsem se zeptat, jake mate zkusenosti s vakcinou proto meningokokovi,meli jste nejake reakce

neu.sona
23. bře 2010

my byli teď na synflorixu, úplně v pohodě, žádná reakce a to jsme na hexu měli 😉

tanka72
24. bře 2010

Jo jo my jsme byli očkovaní už podruhé a vždy měl horečky dva dny a dvě noci,poprvé dokonce přes 39C,ted podruhé už to bylo trochu lepší,a taky to byla kombinace s Hexou.

shaula
24. bře 2010

Holky, ale Uhlicek se ptala na meningokoka 😉 Synflorix je na pneumokoka a Tanko, z tvého popisu (zejména kombinace s hexou) soudím, že vy jste taky byli očkovaní na pneumokoka, ne? 😉

tanka72
25. bře 2010

Máš pravdu ta vakcína se jmenuje NeisVac-C a je proti meningokokovi,to jsme malého očkovat nenechali a jestli ho nechám tak až po roce to už bude jen jeden píchanec.
Tak se omlouvám za mylnou odpověd. ☹

neu.sona
25. bře 2010

já se spletla 😠 mně se to plete pořád. teď jsme byli na pneumo a po roce dáme menigokoka 🙂

andyalukasek2008
25. bře 2010

Ahojky, nevím, jakého meningokoka máš přesně na mysli. Lukášek má naočkovaného B-éčkového a reakce na očko žádná.. Úplně v pohodě.

jajik25
26. bře 2010

Ahoj holky minulý týden jsem byla s klukem na očkování.Dávala nám jak hexavakcínu tak i proti pneumokokovi.Do každého stehýnka dostal jednu injekci a na jedné noze má pod kůžu bouličku.Měl to trochu červený tak jsem dávala studený obklady pak se mu tam udělala malá modřina kterou už teda nemá ale ta boulička je tam pořád.Nevíte někdo jestli je to z toho že to špatně píchla nebo jestli je to něco jiného.Díky za odpověď

kaca08
26. bře 2010

Ahoj, my jsme teď byli s Filípkem na druhé dávce (hexa + Synflorix) a teplotu ani žádné zarudnutí nožičky, jen byl trochu nevrlejší.

shaula
26. bře 2010

Tak Uhlicek se tu asi nic o meningokokovi nedozví 😀 😀 😀 (kromě příspěvku Andyalukasek 😅 )

sss0408
15. črc 2016

Obnovuji dotaz. Jaké jste měli reakce na očkování meningokoka??? Děkuji, zvažuji ho.

slupicka
15. črc 2016

Ahoj, my po první dávce dvě noci teplota a trochu nevrlost, po druhé dávce jenom ta nevrlost.

vkh
15. črc 2016

Dobrý den. Včera první dávka Bexsera, večer teplota 37,6, trochu mrzutá, dnes bez teplot, ale mrzutá je trochu stále. Před aplikací jsem dávala paralen.