Reakce na Priorix? Je vzteklej, dělá scény

johanka1892
28. srp 2017

Ahoj,chtela bych se zeptat,syn byl pred 18- ti dny v 15-ti mesich na prvni davce

johanka1892
autor
28. srp 2017

Priorixu,po 16-ti dnech byl celej den dost protivnej a mel skoro 39.. Od te doby v pohode,ale pred cca 3 mi dny se strasne zmenil chovanim,je strasne vzteklej,jak neni po jeho dela sileny sceny,skoro nic neji,jenom se koji,nedela ani veci,ktery mel rad..jen venku je teda celkem v pohode a spokojenej..muze to byt reakce na ockovani a jak dlouho to muze trvat? Ještě me napadly zuby,ale ani kdyz mu rostly horni stolicky,se takhle nechoval..za reakce diky

macchig
29. srp 2017

Ahoj, nevím, nejsem si jistá, ale slyšela jsem o podobných případech a sama nejsem zastáncem očkování,...pokud bys potřebovala pomoct a něco se ti i nadále nezdálo v pořádku, obrat se na moji kamarádku, která založila Rozalio, jmenuje se Alice Skřivánková, sdružují podobné případy negativních reakcí, píšou jim rodiče, kteří mají pocit, že byly jejich děti poškozeny a oni jim pomáhají...oni ti určitě poradí, zda už se s tím ve své praxi setkali, nebo ne...držím palce at to brzo přejde

broulinnka
29. srp 2017

Ahoj,
taky by mě zajímalo, za jak dlouho následky očkování odezní??? Dcera 21 měsíců, první dávka. Po 10-ti dnech 2 dny zvýšená teplota 37,8 °C, boule za ušima, po teplotách naskákala vyrážka po celým těle.. no a teď přichází náladičky :D pořád mi visí na noze, chce mě u všeho a je mrzutá, protivná až hrůza. Doufám, že to odezní, protože takhle ji nepoznávám..

beetlejuice1666
29. srp 2017

@johanka1892 mam doma uplne to same... jak pres kopirak. Dcera - ukoncenych 14 mesicu - byla na ockovani. Od te doby se casteji vzteka, nechce jist. Vztekani je intenzivnejsi, vali se po zemi, boucha rucickama do zeme. Uplne ji preskakuje pri tom revu hlasek. Do te doby to byla fakt uplna pohoda s ni. Tak jsem taky zvedava, kdy to prejde. Doktorka me na to upozornovala, takze jsem to cekala, jen nevim, jak dlouhe obdobi to bude 😉)