Reakce po očkování. Před spaním vyvádí, blbne u kojení

petka.k
1. čer 2010

Ahoj holky. Jaké máte zkušenosti s miminkem po očkování Prevenarem a 1. dávkou hexy? Jsme po očkování týden a ten týden mi přijde, že mám vyměněné mimi. Před nočním spinkáním hrozně vyvádí, strašně pláče (až hystericky) a nelze ho nijak uklidnit ☹ Jsem z toho smutná, jelikož nevím co mu je a jak mu pomoct. Taky mi blbne u kojení, chvilku saje a pak se propíná do luku a chvílema začíná zase brečet....I v noci je neklidný, z prostředka postýlky se mi přesune až na hranu, kde je celý překroucený a různě se vrtí a propíná...Nemáte s tím někdo zkušenosti? Do teď spal krásně celou noc, usínání také bylo ok.... 😅

daniela0042
8. led 2017

Ahoj holky. Narazila jsem na tuto diskuzi a chci se zeptat. Mám holčičku 3M. Od začátku trpěla na koliky, ale přibírala krásně, cca 200g/týden. Je plně kojená. Před dvěma týdny dostala druhou dávku Rotarixu. Druhý den byla mrzutá, zdálo se mi, že má skelné oči. Další den už vypadala OK, ale byla pořád mrzutá. Kolika jí postupně odezněla. Od toho očkování se mi zdá ale jiná. 3.den najednou začla kakat skoro při každém kojení. Trvalo to den, pak to odeznělo. MuDr. mi řekla, že ji mám dát Tosectan a kdyby něco, tak pohotovost. Druhý den se to uklidnilo, tak jsem si říkala, že už to bude OK. Každopádně se začla v noci budit cca 2x na krmení (drív spala i 7h v kuse). Od té doby je to tak na střídačku. Někdy kaká víc, někdy míň. Volala jsem znovu MuDr. a šly jsme na převázení. Malá spokojená, usměvavá, jen za 2týdny nabrala jenom 60g!!! Dost mě to překvapilo, mamka i MuDr. říkají, že mám asi míň mléka,ale mně spíš přijde, že ona nepije. Ani Nutrilonu moc nevypije a vzteká se. Teď posledních pár dní se dokonce začala budit od pulnoci skoro co hodinu. Uklidní ji jen prso,ale jen si párkrát cucne a zas spí. Myslíte, že i po takové době to může být stále reakce na očkování? Nebo jen blbé období? Jsem už na nervy a mám strach, že jsme jí ublížili. S takovou o to mléko stejně přijdu.

peetulkka
8. led 2017

Chjo,taky nas ceka zitra prvni ockovani,mam s toho docela vitr protoze muj prvni,ten po ocku prolezel ve 40,vzdy dva tri dny a stejne k nicemu.Porad jsme byli po nemocnicich.Zapali plic,zanety stredniho ucha a vse co se da vymect.Ted me ceka prvni ocko s malou 4mesice a jsem na mrtvici.Snazim se to oddalovat ale zitra uz neni uniku☹

veverkas
12. led 2017

Daniela0042, nebude to spis růstový spurt či bojkot kojení ve 3 měsíci?

daniela0042
13. led 2017

Tak to opravdu vypada na spurt. Uz se to zase srovnalo a mala zas pribrala az az.

normalnimatka
19. dub 2017

@peetulkka proč by nebylo, proboha, úniku? prostě to očkování odlož, to normálně můžeš...maximálně doktoroj podepíšeš papír, že to bereš na triko... proč si to necháte vnutit? a ještě se takhle bojíš, to je vražedná kombinace...

jinak možná proto jste byli po nemocnicích..očkování snižuje celkovou imunitu dít+te...

nikola_h
29. lis 2017

@petka.k Zdravim, muzu se zeptat, jak to dopadlo? Resim uplne to same. Do ockovani uzasne dite, ktere si samo hraje, vecer usne bez place v postylce. Po ockovani hystericky plac vecer, vyzaduje neustale pozornost atd. Diky!