Reakce po očkování Prevenarem. Měly vaše děti?

Dobrý den maminky, měly vaše děti nějakou reakci, teplotu, průjem?....díky 🙂
zusma
23. dub 2008
u nás zatím nic; očkování proběhlo včera. 😉
verdik
23. dub 2008
ahoj maminky, tak malý dostal obě injekce zaráz ve 3.měsíci , jednu hexavakcínu a druhou prevenar, po očkování mi spal 5hodin v kuse,pak nakojen, pokud nebyla horečka mohla jsem ho i rychle okoupat, tak jsem ho šupla do vaničky, pak usnul, v noci měl zvýšenou teplotu 38,1, ale nedávala jsem žádné čípky, dr říkala až v případě 38,5 a druhý den vše jakoby žádné očkování nebylo. tak snad v pohodě zvládneme i ty další očkování, jen si říkám, jestli to pro to tělíčko není moc velká zátěž???ale nejsem dr , tak nevím 😞
pipisek
23. dub 2008
máme za sebou dvě dávky, první dostala po ukon. 7měs. a oproti hexavakcíně, kdy měla vždy dva dny horečku až 38,7 po prevenaru nic, ani nebyla protivná.
margotka
23. dub 2008
Stejně jako u paní Pipískové🙂 ....absolutně bez problému
pessy1autor
24. dub 2008
díky za info!
kachnik
27. dub 2008
My máme za sebou 1.očkování Hexa, po 14ti dnech Prevenar a opět po 14ti dnech ve středu jdeme na Hexu, žádné reakce, klepu na zuby.... Preventivně jsme dvě hodiny po očkování dali čípek na teplotu a pak ještě na noc.
petraluk
27. dub 2008
My dostali zatim jednu v 8 měsících a malej byl bez reakce oproti hexe, kdy měl horečku a bylo mu mizerně 😉
akcul
28. dub 2008
My máme za sebou první dávku (v roce) a příští týden jdeme na druhou. Zatím to bylo bez reakce. 😉
pebi
29. dub 2008
2x a bez reakce
najana
29. dub 2008
nás čeká druhá dávka a první byla bez reakce... ale četla jsem a slyšela, že se u druhé může rekace objevit, i když byla první bez, ale nebyo to nikdy nijak bouřlivé...maminky říkali, že zarudnutí nebo boulička na vpichu, která do týdně zmizela... písnu až budem po druhé dávce..

Začni psát odpověď...

Odešli